Modne fryzury plecione

Modne fryzury plecione - kok

Rano, gdy już weźmiesz prysznic, ubierzesz się i umalujesz, zwykle pozostaje niewiele czasu na zrobienie ładnej fryzury. A jednak możesz zrobić piękny kok w kilka minut, jeśli wiesz jak. Poniżej przedstawiamy kolejne etapy samodzielnego układania włosów w modny kok.


Treść dostarczona przez Pantene.


Co rano zadajesz sobie to samo pytanie: jak ułożyć długie włosy? Ponieważ nie jesteśmy fryzjerkami i nie układamy zawodowo koków, nie posiadamy potrzebnych akcesoriów i zawsze mamy za mało czasu! Jeśli przy układaniu włosów nie chcesz się męczyć jak przy wspinaczce na Mount Everest, mamy proste rozwiązanie: pleciony kok!Aby uzyskać doskonały efekt, Twoje włosy muszą być gładkie i łatwo poddawać się stylizacji. Wybraliśmy linię produktów które doskonale przygotują Twoje włosy: Pantene Intensywna Regeneracja.

Szampon i odżywka sprawią, że Twoje włosy będą doskonale lśniące i gładkie, maska stosowana raz w tygodniu wzmocni efekt terapii, a naprawdę świetny produkt: soufflé (lekka  pianka odżywiająca włosy) nada włosom strukturę idealną do stylizacji. Jesteś gotowa! Bierzemy się do pracy!

Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon
Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon
(40)

Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon

Odkryj teraz!

Zacznij z jednej strony. Chwyć pasmo włosów przy uchu i skręcaj je kierując się ku tyłowi głowy. Skręcaj mocno, aby pasmo utrzymało się na miejscu. Jedną ręką przytrzymaj splecione włosy, a drugą wykonaj tę samą czynność z drugiej strony głowy.Zbliż oba splecione pasma do siebie, jakbyś chciała zrobić nisko osadzony kucyk. Uważaj! Musisz mocno skręcić pasma, żeby się nie rozplotły!Następnie zaplatamy. W zależności od grubości włosów zaplataj ciasno lub luźno, by uzyskać odpowiedni styl.

Po zapleceniu włosów zwiń je w kok.Przymocuj kok za pomocą wsuwek. Aby kok nie wyglądał zbyt poważnie, wyczesz kilka pasemek po bokach – nadasz fryzurze bardziej naturalny wygląd.Gotowe! Romantyczny, bardzo kobiecy kok w zaledwie kilka minut. Minimum wysiłku zapewni maksymalny efekt. Wspaniale!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

ciężko jest taką fryzurę zrobić szybko samej sobie...

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha