Modne fryzury plecione

Modne fryzury plecione - kok

Rano, gdy już weźmiesz prysznic, ubierzesz się i umalujesz, zwykle pozostaje niewiele czasu na zrobienie ładnej fryzury. A jednak możesz zrobić piękny kok w kilka minut, jeśli wiesz jak. Poniżej przedstawiamy kolejne etapy samodzielnego układania włosów w modny kok.


Treść dostarczona przez Pantene.


Co rano zadajesz sobie to samo pytanie: jak ułożyć długie włosy? Ponieważ nie jesteśmy fryzjerkami i nie układamy zawodowo koków, nie posiadamy potrzebnych akcesoriów i zawsze mamy za mało czasu! Jeśli przy układaniu włosów nie chcesz się męczyć jak przy wspinaczce na Mount Everest, mamy proste rozwiązanie: pleciony kok!Aby uzyskać doskonały efekt, Twoje włosy muszą być gładkie i łatwo poddawać się stylizacji. Wybraliśmy linię produktów które doskonale przygotują Twoje włosy: Pantene Intensywna Regeneracja.

Szampon i odżywka sprawią, że Twoje włosy będą doskonale lśniące i gładkie, maska stosowana raz w tygodniu wzmocni efekt terapii, a naprawdę świetny produkt: soufflé (lekka  pianka odżywiająca włosy) nada włosom strukturę idealną do stylizacji. Jesteś gotowa! Bierzemy się do pracy!

Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon
Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon
(40)

Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon

Odkryj teraz!

Zacznij z jednej strony. Chwyć pasmo włosów przy uchu i skręcaj je kierując się ku tyłowi głowy. Skręcaj mocno, aby pasmo utrzymało się na miejscu. Jedną ręką przytrzymaj splecione włosy, a drugą wykonaj tę samą czynność z drugiej strony głowy.Zbliż oba splecione pasma do siebie, jakbyś chciała zrobić nisko osadzony kucyk. Uważaj! Musisz mocno skręcić pasma, żeby się nie rozplotły!Następnie zaplatamy. W zależności od grubości włosów zaplataj ciasno lub luźno, by uzyskać odpowiedni styl.

Po zapleceniu włosów zwiń je w kok.Przymocuj kok za pomocą wsuwek. Aby kok nie wyglądał zbyt poważnie, wyczesz kilka pasemek po bokach – nadasz fryzurze bardziej naturalny wygląd.Gotowe! Romantyczny, bardzo kobiecy kok w zaledwie kilka minut. Minimum wysiłku zapewni maksymalny efekt. Wspaniale!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Bardzo ładna fryzura. Takie uczesanie zajmuje więcej czasu ale wygląda bardzo dobrze ��

  • Zgłoś

Bardzo ładna fryzura. Takie uczesanie zajmuje więcej czasu ale wygląda bardzo dobrze ��

  • Zgłoś

ciężko jest taką fryzurę zrobić szybko samej sobie...

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867