Łatwe i szybkie fryzury dla osób żyjących w ciągłym biegu

Łatwe i szybkie fryzury dla osób żyjących w ciągłym biegu

Kiedy Twoja fryzura traci kształt, a Ty chcesz szykownie wyglądać, nawet żyjąc w ciągłym pośpiechu, potrzebujesz prostych rozwiązań, które zapewnią Ci trwałe efekty. Oto one!


Nadaj włosom objętość

Jeżeli wraz z upływem dnia Twoje włosy tracą objętość, opuść głowę na dół i palcami przeczesz włosy, a potem spryskaj je lakierem, aby unieść je u nasady. Jeżeli przy pomocy rzadkiego grzebienia uda Ci się natapirować włosy nad czołem, powalisz wszystkich swoim wyglądem na kolana. Nie możesz wygospodarować odpowiedniej ilości czasu na wystylizowanie włosów, zwłaszcza, jeżeli jesteś zabieganą, pracującą mamą? Żeby codziennie cieszyć się niesamowitą objętością włosów zastosuj produkty z serii Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ aby nadać włosom trwały kształt, jak również objętość. Opuść głowę w dół i wysusz włosy, aby zapewnić im imponującą objętość.

Upnij kok

Długie włosy zwłaszcza dwa lub kilka dni po umyciu, mogą odrobinę się przetłuszczać. Kok upięty na czubku głowy jest łatwy do zrobienia, bardzo szykowny oraz zdecydowanie ożywi Twoją stylizację. Zbierz włosy na czubku głowy i zwiąż je w kucyk, jednocześnie wygładzając pasma włosów z tyłu głowy. Starannie wyszczotkuj kitkę, dzięki czemu nadasz jej dodatkową objętość, a następnie zawiń włosy w kok i przypnij je spinkami lub wsuwkami. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem, a niesforne kosmyki wsuń pod kok lub załóż za uszy. Voila!

Baw się przedziałkiem

Czy zawsze nosisz przedziałek w tym samym miejscu? Zmień to, aby dodać włosom dodatkowej objętości. Przenieś przedziałek na drugą stronę, bądź też przesuń go bardziej na lewą, albo prawą stronę, by zyskać – bardziej wyrazisty wygląd. Dla nowoczesnej stylizacji – zmocz włosy, a potem palcami zrób przedziałek, tak aby zamiast przesadnie wystylizowanej, powstała naturalna linia podziałka.

Pantene Pro-V 3w1 Szampon przeciwłupieżowy 360 ml
Pantene Pro-V 3w1 Szampon przeciwłupieżowy 360 ml
(5)

Pantene Pro-V 3w1 Szampon przeciwłupieżowy

Odkryj teraz!

Piękny warkocz 

Jeżeli rano nie masz czasu, na suszenie włosów suszarką, zapleć włosy z boku głowy w luźny warkocz, zostawiając kilka niesfornych kosmyków dookoła twarzy. Czy niespodziewanie musisz zmienić swój wygląd na bardziej klasyczny na potrzeby zebrania w pracy lub wieczornego wyjścia na drinka? Rozpuść włosy i przeczesz je szczotką lub palcami, wykorzystując przy tym kilka kropli olejku do włosów wzbogaconego olejkiem arganowym Pantene do suchych włosów  , aby wygładzić niesforne kosmyki i podkreślić wspaniale pofalowane włosy. 

Użyj prostownicy/ Wyprostuj włosy

Jeżeli Twoja fryzura szybko traci kształt, a włosy opadają i są bez wyrazu, użyj odrobiny lakieru oraz prostownicy, aby błyskawicznie odświeżyć swój wygląd. Nie masz prostownicy pod ręką? Zmocz włosy, a następnie niewielkie pasmo owiń dookoła palca i zepnij lok przy pomocy wsuwki. Susz włosy suszarką przez 30 sekund. W ten sposób zrób kilka loków, a Twoje włosy odzyskają sprężystość.

Jak odświeżasz włosy, kiedy straciły swój blask? Skorzystaj z funkcji komentarza i podziel się z nami swoimi wskazówkami…

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

super rady :))

  • Zgłoś
XXYZZ

XXYZZ

Zgłoszone

Ja bardzo czesto jak nie mam czasu aby oswiezyc włosy uzywam suchego szamponu :)

  • Zgłoś

:) fajne proste a zmieniające

  • Zgłoś

Porady super. Dziękuję. Jak to miło, że jest ktoś, kto troszczy się o nasz, kobietek, wygląd i podpowiada tak dobre porady.

  • Zgłoś

cenne rady. Zapamiętam

  • Zgłoś

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Super zdjęcia! Ja również jestem mile zaskoczona odżywką w piance Pantene - jest idealna dla Moich cienkich, długich włosów. W końcu zaczęły się ładnie układać i prostownice odłożyłam na bok :)

"

przez Ambasadora
karolinaa91107675