Jak pozbyć się łupieżu

Jak pozbyć się łupieżu?

W niektóre dni łupież jest widoczny bardziej niż zwykle.


Zaostrzyć go mogą otoczenie zewnętrzne, stres czy niewłaściwy sposób odżywiania.

Niezwykle istotną rolę w dbaniu o zdrowie skóry głowy i właściwy porost włosów odgrywa cynk. Bez niego wzrost włosów zwalnia, a nawet może całkiem się zatrzymać. Dieta bogata w cynk jest najlepszym i najłatwiejszym sposobem na dbanie o skórę głowy. To pierwiastek niezbędny dla urody! „Spożywanie produktów zawierających cynk może pomóc całemu ciału” – wyjaśnia Steve Shiel, ekspert Head&Shoulders. „Włosy są żywe tylko w części znajdującej się pod skórą – kiedy wyrosną, nie możesz już wiele zrobić, aby pomóc im od środka”. „Ponad dwa lata poświęciliśmy na przebadanie bardzo wielu postaci cynku i udało się nam stworzyć formułę, którą uznaliśmy za tak wyjątkową, że złożyliśmy siedem wniosków patentowych, aby ją ochronić” – dodaje Shiel.

Head & Shoulders Itchy Scalp Care Szampon z wyciągiem z eukaliptusa 400 ml
Head & Shoulders Itchy Scalp Care Szampon z wyciągiem z eukaliptusa
(10)

Head & Shoulders Itchy Scalp Care Szampon przeciwłupieżowy z wyciągiem z eukaliptusa

Odkryj teraz!

Efektem jest idealna kombinacja składników o intensywnym działaniu, które szybko zwalczają łupież. Wchodzą one w skład łagodnego szamponu, który przyjemnie pachnie. Zdrowy tryb życia i właściwy sposób odżywiania także mogą przynieść korzyści. Dbaj więc o odpowiednią ilość snu, regularnie uprawiaj ćwiczenia fizyczne i jedz produkty bogate w cynk, takie jak: ostrygi (zawierają dziesięć razy więcej cynku niż inne produkty spożywcze), sery żółte, wątróbka, konserwy rybne, pełnoziarniste pieczywo i mięso z ekologicznych hodowli. A kolejny powód do świętowania?

Szampan także jest doskonałym źródłem cynku!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ten szampon naprawdę usuwa łupież bardzo dobry produkt

  • Zgłoś
ulika

ulika

Zgłoszone

Dziękuję za próbkę .Już kupiłam ten szampon i zaczęłam używać

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713