Czy 3,9 miliona Polaków może się mylić?

Czy 3,9 miliona Polaków może się mylić?

Czy wiesz, że łupież jest jedną z najpowszechniejszych chorób skóry głowy i jednym z najczęstszych problemów dermatologicznych? Dotyka ok. 50% ludzi na świecie na którymś z etapów ich życia, bez względu na wiek i płeć.


Wiele osób słusznie utożsamia go z białymi płatkami na włosach i ramionach. Jednak jego pierwsze objawy, takie jak suchość, zaczerwienienie czy swędzenie skóry głowy, pojawiają się dużo wcześniej.

Head & Shoulders, nr 1 wśród szamponów przeciwłupieżowych w Polsce i na świecie*, w kampanii „Cała Polska walczy z łupieżem” zachęca do zwrócenia uwagi na skalę problemu, jakim jest łupież. Rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne szampony i odżywki Head & Shoulders nie tylko wykazują wysoką skuteczność w zwalczaniu tej przypadłości, lecz także dbają o skórę głowy pozostawiając zdrowe, błyszczące i do 100% wolne od łupieżu** włosy.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

3,9 miliona Polaków***, którzy wybrali Head & Shoulders, nie może się mylić!

I Ty dołącz do akcji „Cała Polska walczy z łupieżem”! Zamów swój zestaw startowy i ciesz się zdrową skórą głowy bez łupieżu już na zawsze**!

* Kalkulacja P&G na bazie danych sprzedażowych Nielsen z okresu lipiec 2013r. do czerwiec 2014 r.
** Przy regularnym stosowaniu - w porównaniu z szamponami przeciwłupieżowymi, z wyłączeniemszamponów przeciwłupieżowych zawierających selen
*** Na podstawie danych Europanel dotyczących gospodarstw domowych, kwiecień 2014 - marzec2015

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

XXYZZ

XXYZZ

Zgłoszone

Też bardzo lubie szampony head&shoulders :) Jest duzy wybór dlatego co troche można zmieniac i to jest na plus :)

  • Zgłoś
MagRog

MagRog

Zgłoszone

Niestety należę do tej połowy populacji, która boryka się z problemem łupieżu. Na szczęście próbki otrzymałam i ufam, że to jest szampon, który mi pomoże.

  • Zgłoś

Jeden z najlepszych szamponów przeciwłupieżowych na rynku. Zamówione próbki dotarły do mnie, nawet bez robienia testu z paskiem wiem, że po stosowaniu przez dwa tygodnie łupież znika. Polecam.

  • Zgłoś

Mój ulubiony szampon przeciw łupieżowy Head & Shoulders :)

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713