6 porad, które uratują każdą, nawet najgorszą fryzurę

6 porad, które uratują każdą, nawet najgorszą fryzurę

Dla zapracowanych mam dni, kiedy mogą wyjść z domu ze starannie ułożoną fryzurą, to luksus, na który mogą sobie rzadko pozwolić. Istnieją sposoby na uratowanie nawet najgorszego dnia dla włosów, jaki może przydarzyć się nawet najbardziej zapracowanej mamie. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad.


Jeżeli jesteś mamą małych dzieci, upięcie świeżo umytych włosów w kucyk jest dla Ciebie najprostszym i najłatwiejszym rozwiązaniem. Są jednak takie dni, chociaż raz w tygodniu, kiedy marzysz o dopracowanym wyglądzie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad, które pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Spakowałaś drugie śniadanie, wszyscy mają buty na właściwej nodze, telefon komórkowy i portfel są w torebce, zamknęłaś drzwi wejściowe, a dzieci siedzą przypięte pasami w samochodzie. Co oznacza, że możesz wyjść z domu, masz na sobie pasujące do siebie buty i skarpetki, możesz zawieść dzieci do szkoły lub zająć się kolejną czynnością wypełniającą Twój zabiegany poranek. Nagle przypominasz sobie o swojej fryzurze. Ogólnie rzecz biorąc, Twoje włosy mogą być w nieładzie. Prawdopodobnie gumka zsunęła się na sam koniec włosów, które wczoraj upięłaś w kucyk, a niesforne kosmyki sterczą dosłownie wszędzie. Na myśl o tym, kto mógłby zobaczyć Cię w takim stanie, wpadasz w panikę i zachodzisz w głowę, jak mogłaś wyjść z domu, nie spoglądając w lustro. Jesteś mamą, to mogło się zdarzyć.

Wcale nie musi tak być, z pewnością nie codziennie. Skorzystaj z naszych praktycznych porad, które pomogą Ci zmniejszyć liczbę dni z nieudaną fryzurą do absolutnego minimum.

Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon
Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon
(40)

Pantene Pro-V Nature Fusion Mocne i Lśniące Szampon

Odkryj teraz!


  1. Jeżeli masz długie lub średniej długości włosy, umyj je przed snem i upnij w kok na czubku głowy. Rano będziesz mogła cieszyć się pięknymi falami zupełnie za darmo.
  2. Francuski warkocz jest bardzo wyszukaną fryzurą. Włosy ściśle zapleć, aby uzyskać gładki efekt. Nie zapomnij o zostawieniu kilku kosmyków, by uzyskać bardziej frywolny wygląd.
  3. Czy zasnęłaś wieczorem z mokrymi włosami, a rano obudziłaś się przerażona? Nalej kilka kropli oliwy na dłonie i równomiernie rozprowadź ją na włosach. To pozwoli Ci zapanować nad niesfornymi kosmykami i nada im wspaniały blask.
  4. Czy starasz się upiąć włosy w kucyk, ale nie możesz zapanować nad niesfornymi kosmykami? Rozpyl na włosach spray ułatwiający ich układanie i natychmiast wysusz je suszarką.
  5. Jeżeli nie masz czasu, żeby umyć włosy, a zaczynają się przetłuszczać, załóż szeroką, elastyczną opaskę. Pozostała część włosów przetłuszcza się w następnej kolejności. Gdy jednak włosy płasko przylegają do skóry głowy, użyj sprayu nadającego im objętość, co pozwoli Ci stworzyć stylizację rodem z lat 70.
  6. Im zdrowsze będą Twoje włosy, tym rzadziej będzie przytrafiał Ci się dzień, w którym będziesz miała problem z fryzurą. Stosowanie nawet raz w tygodniu maski do włosów, pomoże Ci ochronić je przed działaniem szkodliwych czynników oraz zapewni im odpowiednie nawilżenie. Intensywnie nawilżająca maska Pantene to sprawdzona kuracja odżywiająca, którą łatwo spłuczesz z włosów, pozostawiając je intensywnie nawilżone oraz zapewniając im doskonałą ochronę.

Poznaj więcej inspirujących pomysłów na codzienne fryzury wprost idealne dla Ciebie. Nie przejmuj się, jeżeli od czasu do czasu zdarzy Ci się dzień, w którym nie możesz ułożyć swoich włosów. Twoje dzieci uważają, że jesteś piękna, niezależnie od tego, jak wyglądasz.Podziel się z nami swoim doświadczeniem, które zmieniło Twój zły dzień dla włosów w dobry.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

ekstra rady ! :)

 • Zgłoś

Suchy szampon ratuje dzien kazdej mlodej mamie

 • Zgłoś

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Super zdjęcia! Ja również jestem mile zaskoczona odżywką w piance Pantene - jest idealna dla Moich cienkich, długich włosów. W końcu zaczęły się ładnie układać i prostownice odłożyłam na bok :)

"

przez Ambasadora
karolinaa91107675