Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

6 porad, które uratują każdą, nawet najgorszą fryzurę

Dla Ciebie od Pantene
6-porad-ktore-uratuja-kazda-nawet-najgorsza-fryzure-1-size-3
0
Dla zapracowanych mam dni, kiedy mogą wyjść z domu ze starannie ułożoną fryzurą, to luksus, na który mogą sobie rzadko pozwolić. Istnieją sposoby na uratowanie nawet najgorszego dnia dla włosów, jaki może przydarzyć się nawet najbardziej zapracowanej mamie. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad.

Jeżeli jesteś mamą małych dzieci, upięcie świeżo umytych włosów w kucyk jest dla Ciebie najprostszym i najłatwiejszym rozwiązaniem. Są jednak takie dni, chociaż raz w tygodniu, kiedy marzysz o dopracowanym wyglądzie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad, które pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Spakowałaś drugie śniadanie, wszyscy mają buty na właściwej nodze, telefon komórkowy i portfel są w torebce, zamknęłaś drzwi wejściowe, a dzieci siedzą przypięte pasami w samochodzie. Co oznacza, że możesz wyjść z domu, masz na sobie pasujące do siebie buty i skarpetki, możesz zawieść dzieci do szkoły lub zająć się kolejną czynnością wypełniającą Twój zabiegany poranek. Nagle przypominasz sobie o swojej fryzurze. Ogólnie rzecz biorąc, Twoje włosy mogą być w nieładzie. Prawdopodobnie gumka zsunęła się na sam koniec włosów, które wczoraj upięłaś w kucyk, a niesforne kosmyki sterczą dosłownie wszędzie. Na myśl o tym, kto mógłby zobaczyć Cię w takim stanie, wpadasz w panikę i zachodzisz w głowę, jak mogłaś wyjść z domu, nie spoglądając w lustro. Jesteś mamą, to mogło się zdarzyć.

Wcale nie musi tak być, z pewnością nie codziennie. Skorzystaj z naszych praktycznych porad, które pomogą Ci zmniejszyć liczbę dni z nieudaną fryzurą do absolutnego minimum.  1. Jeżeli masz długie lub średniej długości włosy, umyj je przed snem i upnij w kok na czubku głowy. Rano będziesz mogła cieszyć się pięknymi falami zupełnie za darmo.
  2. Francuski warkocz jest bardzo wyszukaną fryzurą. Włosy ściśle zapleć, aby uzyskać gładki efekt. Nie zapomnij o zostawieniu kilku kosmyków, by uzyskać bardziej frywolny wygląd.
  3. Czy zasnęłaś wieczorem z mokrymi włosami, a rano obudziłaś się przerażona? Nalej kilka kropli oliwy na dłonie i równomiernie rozprowadź ją na włosach. To pozwoli Ci zapanować nad niesfornymi kosmykami i nada im wspaniały blask.
  4. Czy starasz się upiąć włosy w kucyk, ale nie możesz zapanować nad niesfornymi kosmykami? Rozpyl na włosach spray ułatwiający ich układanie i natychmiast wysusz je suszarką.
  5. Jeżeli nie masz czasu, żeby umyć włosy, a zaczynają się przetłuszczać, załóż szeroką, elastyczną opaskę. Pozostała część włosów przetłuszcza się w następnej kolejności. Gdy jednak włosy płasko przylegają do skóry głowy, użyj sprayu nadającego im objętość, co pozwoli Ci stworzyć stylizację rodem z lat 70.
  6. Im zdrowsze będą Twoje włosy, tym rzadziej będzie przytrafiał Ci się dzień, w którym będziesz miała problem z fryzurą. Stosowanie nawet raz w tygodniu maski do włosów, pomoże Ci ochronić je przed działaniem szkodliwych czynników oraz zapewni im odpowiednie nawilżenie. Intensywnie nawilżająca maska Pantene to sprawdzona kuracja odżywiająca, którą łatwo spłuczesz z włosów, pozostawiając je intensywnie nawilżone oraz zapewniając im doskonałą ochronę.

Poznaj więcej inspirujących pomysłów na codzienne fryzury wprost idealne dla Ciebie. Nie przejmuj się, jeżeli od czasu do czasu zdarzy Ci się dzień, w którym nie możesz ułożyć swoich włosów. Twoje dzieci uważają, że jesteś piękna, niezależnie od tego, jak wyglądasz.Podziel się z nami swoim doświadczeniem, które zmieniło Twój zły dzień dla włosów w dobry.

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie