Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

5 prostych fryzur, które ułożysz w mniej niż 10 minut

Dla Ciebie od Pantene
5-prostych-fryzur-ktore-ulozysz-w-mniej-niz-10-minut
0
5-min-korona-z-warkocza-1-size-detail

Warkocze to fryzura wprost idealna dla zabieganych mam. Podziel swoje włosy na pół i spryskaj je u nasady suchym szamponem Pantene Pro-V Volume Booster. Pierwszą połowę włosów podziel na trzy pasma. Zacznij zaplatać francuski warkocz na wysokości tuż za uchem. Zaplataj trzy pasma, a przy każdym kolejnym splocie dołączaj dodatkowe pasma włosów. Układaj warkocz w dół, w kierunku pleców.

Zepnij końce włosów przy pomocy gumki i te same czynności powtórz z drugiej strony głowy. Warkoczem owiń dookoła głowy, tak by uzyskać kształt korony. Końcówkę warkocza przypnij wsuwkami pod spodem włosów po przeciwnej stronie.

 

2-min-kok-upiety-z-boku-glowy-1-size-detail

Gdy na ubranie się rano i wyjście z domu masz mniej niż pięć minut, prostym oraz wygodnym rozwiązaniem będzie kok upięty z boku głowy. Fryzura może zostać wystylizowana na bardzo elegancko bądź też na swobodny sposób, w zależności od Twojego nastroju. Weź małe pasmo włosów z czubka głowy i przy pomocy grzebienia delikatnie natapiruj je u nasady, a następnie połącz z tyłu głowy z pozostałymi włosami. Przełóż wszystkie włosy na jedną stronę, tak jakbyś chciała upiąć z boku głowy kucyk. Uważaj jednak, aby nie stracić objętości, którą nadałaś włosom podczas tapirowania. Zrób kok i przypnij go wsuwkami. Kok może być elegancki lub odrobinę niesforny, dzięki czemu zyskasz bardziej nieformalny styl.

2-min-kok-upiety-z-boku-glowy-1-size-detail

10-min-potrojny-kok-1-size-detail

Kok ułożony z zaplecionego warkocza to uczesanie, które znakomicie sprawdzi się podczas wyjścia z przyjaciółmi na drinka. Ułożenie go nie sprawi najmniejszego problemu nawet osobom stawiającym pierwsze kroki w zaplataniu warkoczy. Zbierz górną część włosów i upnij je w kucyk. Zapleć warkocz, zwiąż go przy pomocy gumki i uformuj kształt koka mocując go wsuwkami we właściwym miejscu. Następnie resztę włosów podziel w poziomie na dwie części i powtórz powyższe czynności, tak żeby na koniec uzyskać trzy koki obok siebie. Potrzebujesz pomocy? Zobacz filmik na stronie pantene.com, który może okazać się pomocny.

2-min-kok-1-size-detail

Każda zabiegana mama zapewne zna niezwykle praktyczną fryzurę, jaką niewątpliwie jest kok upięty na czubku głowy. Niezależnie od tego czy masz włosy do ramion czy też długie, w zaledwie kilka minut możesz upiąć elegancki lub bardziej frywolny kok. Zwiąż włosy wysoko na głowie w kucyk. Następnie zrób z nich pętlę i przełóż przez nią włosy mocno ściskając. Pasmem włosów owiń dookoła podstawę koka i przypnij je wsuwkami. Użyj wygładzającego serum Pantene Nature Fusion Oil Therapy, aby zapanować nad niesfornymi kosmykami.

0
Background2-1920X660
Background3-1920X660
Background1-1920X660

PORTAL DLA MAM EVERYDAYME

Jako pierwszy/pierwsza odkryj nowe produkty P&G i marek partnerskich.
Czytaj porady, inspiracje i sprawdzone pomysły dotyczące zdrowia, urody i życia rodzinnego !
Otrzymuj bezpłatne produkty i próbki oraz inne nagrody, którymi możesz dzielić się ze znajomymi.
Zostań Ambasadorem EverydayMe

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie