Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Problemy z cerą

problemy-z-cera
0
Każdemu rodzajowi cery towarzyszą inne problemy. Specjaliści Braun podpowiedzą Ci, jak z nimi walczyć.

Skóra sucha

Jeżeli masz suchą skórę, odpowiednie jej nawilżenie oraz utrzymanie równomiernego kolorytu twarzy przez cały rok z pewnością kosztuje Cię niemało wysiłku. Pielęgnacja skóry suchej może okazać się dużo łatwiejsza, jeżeli zastosujesz się do porad naszego specjalisty:

  1. Skóra pozbawiona odpowiedniej pielęgnacji, może stać się szorstka i odwodniona, zwłaszcza w sezonie grzewczym. Z tego powodu należy ją ciągle nawilżać. Trzymaj w domu masło karite lub olej kokosowy. Nie tylko doskonale nawilżają skórę, ale też poprawiają jej stan dzięki zawartych w nich przeciwutleniaczom.
  2. Oczyszczaj skórę preparatem złuszczającym przynajmniej raz w tygodniu. Okrężnymi ruchami wcieraj peeling w skórę, a następnie spłucz go wodą. Delikatny peeling usunie martwy naskórek i głęboko oczyści skórę, poprawiając tym samym wchłanianie kremów nawilżających.
  3. Pij dużo czystej wody. Woda pomaga usunąć toksyny z organizmu, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej, staje się świeża i promienna.

Skóra tłusta

Skórę tłustą trudno jest umalować, a twarz błyszczy nawet pomimo grubej warstwy pudru skutecznie psując nam nastrój. Nie pozwólmy, by wpłynęło to na nasz wygląd. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, w jaki sposób utrzymać skórę tłustą pod kontrolą. Dzięki kilku sprytnym sztuczkom poczujesz się piękniejsza i bardziej pewna siebie, zarówno z makijażem jak i bez niego.

  1. Nie bój się lekkich kosmetyków nawilżających. Pokutuje mit, że od kremu nawilżającego skóra stanie się jeszcze bardziej tłusta i błyszcząca. To nie tak: Twoja skóra potrzebuje nawilżenia - nie ma ono nic wspólnego z sebum i jego wpływem na skórę. Wystarczy wybierać kosmetyki, które same w sobie nie są tłuste.
  2. Co najmniej dwa razy dziennie przemywaj skórę pianką lub żelem do twarzy. Podobnie, jak w przypadku kosmetyków nawilżających, upewnij się, że nie są one tłuste. Codzienne oczyszczenie pomoże uniknąć zatykania się porów i wyprysków, a skóra będzie wyglądać bardziej świeżo.
  3. Co najmniej raz w tygodniu nałóż na twarz maseczkę! Maseczkę trzymaj na twarzy przez 20 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą. Skóra tłusta potrzebuje więcej czasu by kosmetyki zaczęły działać.

Skóra wrażliwa

Skóra wrażliwa łatwo się czerwieni i pokrywa plamkami w najmniej spodziewanym momencie. Na szczęście są różne sposoby by utrzymać ją w ryzach.

  1. Używaj najdelikatniejszych środków myjących do skóry wrażliwej, które nie wywołują podrażnień i zaczerwienień.
  2. Zanieczyszczenia i martwe komórki skóry należy usuwać przy pomocy bezalkoholowego toniku. Peeling może uszkodzić skórę, a delikatna pianka i tonik doskonale go zastąpią.
  3. Preparat nawilżający do skóry wrażliwej powinien być jak najbardziej neutralny, pozbawiony silnych substancji chemicznych, a także powinien dobrze się wchłaniać i posiadać bogaty skład. Tylko taki kosmetyk zapewni skórze należyty komfort.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie