Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Niezbędne kosmetyki

niezbedne-kosmetyki
0
Damska torebka ma w sobie coś z bajkowej krainy: daje niemal nieograniczone możliwości, bywa zaskakująca i tajemnicza, a często można się w niej wręcz zgubić.

Spośród niezliczonych przedmiotów, które większość z nas nosi w swoich torebkach, można wybrać kilka takich, bez których twojej osobistej „bajkowej krainie" szczególnie trudno byłoby się obejść.

Róż w wesołym kolorze

Róż modeluje kształt twarzy i ożywia jej kolor, równocześnie ułatwiając ukrycie niedoskonałości. Ale tym, co jest w nim naprawdę magiczne, jest efekt promieniejącego szczęścia, który można osiągnąć przy pomocy zaledwie kilku muśnięć pędzla do makijażu. Nawet jeśli nie masz akurat najlepszego dnia, to przy pomocy różu już po kilkunastu sekundach możesz wyglądać na bardziej zadowoloną, ożywioną i gotową na każde wyzwanie!

Korektor pod oczy

Każda z nas musi czasami ukryć przed otoczeniem fakt, że poprzedniej nocy nie spała słodko osiem godzin, lecz pracowała lub do białego rana bawiła się z przyjaciółmi. Odrobina korektora pod oczy sprawia, że wyglądamy na młodsze, wypoczęte i rozpromienione. Spojrzenie staje się bardziej bystre i mniej zaspane. Przy drobnej pomocy korektora, szefowa nie będzie miała żadnych podejrzeń, a ty zachowasz pewność siebie wiedząc, że wyglądasz równie dobrze jak zazwyczaj.

Krem z fotostabilnym filtrem

Nic tak nie niszczy naszej cery jak promieniowanie UV. To właśnie przez nie skóra się starzeje, a tego procesu, kiedy już się dokona, nie da się, niestety, cofnąć. Można go jednak spowalniać. Krem z filtrem to w tym przypadku najlepsze wyjście, dlatego trzeba pamiętać, żeby używać go regularnie i w miarę możliwości mieć go zawsze przy sobie. Co więcej - dla naszej skóry nie ma większego znaczenia, czy ma do czynienia z ciepłymi promieniami letniego słońca czy też z tymi zimowymi, odbijanymi w naszą stronę od śniegu i lodu. Krem z filtrem nośmy więc w torebce przez cały rok!

0
0.00
Kup produkty Braun za 500 do 749,99 zł objęte promocją, a otrzymasz voucher 100 zł do Douglas.

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie