Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Najważniejsze trendy w makijażu na sezon wiosna-lato 2019

Najważniejsze trendy w makijażu na sezon wiosna-lato 2019

0
Wiosenno-letni sezon w makijażu należy do lat 90. Dla jednych to kiczowaty styl, a dla innych bardzo charakterystyczny i oryginalny, bo stawiający przede wszystkim na żywe kolory. Zarówno w modzie, jaki i w trendach makijażowych zdarzają się tzw. powroty, a w tym roku wracamy do lat 90., czyli do pełnej gamy kolorów − mocnych i intensywnych.
Pierwsze, o czym myślimy, gdy wracamy do wspomnień lat 90., to usta podkreślone ciemną pomadką w odcieniach brązu albo śliwki i tęczowe powieki, pomalowane aż po same brwi.

Pojawiły się propozycje, które pokochają wielbicielki mocnego makijażu i kilka wyraźnych nawiązań do stylu lat 90. Czarna kreska na linii wodnej będzie hitem nadchodzącego sezonu! I różowy cień do powiek, który możesz nakładać bezpośrednio palcem albo pędzelkiem do różu. Kolory!!! Koniec z klasycznym brązem i szarościami, zamieniamy je na intensywne odcienie zielonego, fioletowego lub niebieskiego. Nieważne, jaki kolor – ważne, aby był intensywny.

Usta
Jedyny słuszny kolor to czerwień, w odcieniu poziomki, pomidora albo karmazynowej czerwieni. Może być zaznaczony konturówką, ważne, aby był żywy i . Przy ciemnej pomadce mocno podkreślone i bardzo cienkie brwi były warunkiem obowiązkowym. Nawet jeśli panie nie decydowały się na brąz na ustach, wyraźne łuki brwiowe były dla nich absolutną podstawą makijażu. Teraz obserwujemy ciemne, wręcz czarne, mocno zaznaczone brwi, ale przy mocnych ustach rekomenduje się niemalowanie rzęs – dla niektórych to wręcz nie do pomyślenia. A jednak!

Wakacyjny bronzer
Lekka opalenizna zawsze była w modzie. I tak jest również tym razem − dobrze dobrany i delikatnie nałożony bronzer przypomni nam o wakacjach i odprężonej twarzy.

Makijaż na wieczór
To przede wszystkim metaliczne niebieskie powieki – idealny, modny makijaż na wieczór: inspirowany latami 90., z błyskiem disco, w odcieniu głębokiego, mieniącego się błękitu. Metaliczne powieki i dokładnie wytuszowane rzęsy. Przy takim make-upie sprawdzą się tym razem naturalne usta, pociągnięte tylko pomadką nude i delikatnie podkreślone różem (w tonie waty cukrowej) kości policzkowe.

Bez względu na trendy, z lat 80. czy 90., naturalne czy jaskrawe kolory, makijaż czy jego brak, najważniejsza jest regularna pielęgnacja skóry, jej dokładne, codzienne oczyszczanie i nawilżanie, bo nic nie jest piękniejsze niż zdrowa, jędrna i zadbana twarz, na której każdy make-up będzie wyglądać idealnie.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie