Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak zrobić opaskę na włosy?

jak-zrobic-opaske-na-wlosy
0
Wieczorem masz randkę!

Pomyślałaś niemal o wszystkim: o sukience, butach, makijażu... będziesz wyglądać bosko! Nasz zespół pragnie podzielić się pomysłem na wykonanie oryginalnej ozdoby do włosów. Poznasz nasz sekret na zrobienie opaski do włosów.

Czy chcesz dowiedzieć się jak zrobić nietuzinkową opaskę do włosów w zaledwie pół godziny? Pokażemy Ci sposób na wykonanie bazy, którą możesz dowolnie zmieniać.

Kiedy Twoje włosy odmawiają posłuszeństwa, poskrom je opaską zaczesując do tyłu lub stwórz nowoczesny nieład - zmienisz się nie do poznania! Te niepozorne akcesoria do włosów mogą zmienić niesforną grzywkę w szykowną i stylową fryzurę.

Opaska jest łatwa do zrobienia. Będziesz potrzebowała około 20 cm gumki oraz dwa równe paski skóry lub winylu. Przydadzą się również nożyczki, mocny klej, igła z nitką i centymetr.

Do zrobienia ozdoby odetnij pasek skóry o długości 20 cm. Zacznij od zrobienia dwóch różnej wielkości, przylegających do siebie pętli, które trwale połącz kroplą kleju, a następnie ściśnij. Czynność powtórz jeszcze raz, a nadmiar paska odetnij.

Do wykończenia elementu dekoracyjnego opaski, owiń i przyklej pasek skóry, który pozwoli zamaskować miejsce łączenia pętli (zobacz zdjęcie). Całość przyklej do kolejnego paska skóry o długości około 38 cm. Tak powstała górna część opaski, którą możesz nosić w dowolny sposób. Miejsce klejenia przyciśnij na kilka minut książką lub innym ciężkim przedmiotem, będziesz pewna, że elementy zostały trwale połączone.

Nadszedł czas na doszycie gumki. Jednak zanim to zrobisz, zmierz obwód swojej głowy; upewnij się, że opaska jest dobrze dopasowana. Na obydwu końcach skórzanego paska zrób małe nacięcia, w które wsuniesz końcówki gumki. Starannie zszyj oba miejsca połączenia paska i gumki. Pamiętaj, że opaska na włosy powinna być dobrze dopasowana, wówczas pozostanie na swoim miejscu i nie zsunie się z włosów.

Gotowe! Proste i eleganckie. Tym razem użyliśmy połyskującej złotej skóry, aby podkreślić czarną kreację i włosy. Możesz przygotować opaski w swoich ulubionych kolorach!

Jeśli chcesz się cieszyć pięknymi włosami bez łupieżu, polecamy stosowanie szamponu H&S, który sprawi, że poczujesz się pewna siebie i atrakcyjna o każdej porze. Miło jest usłyszeć, że Twoje włosy ładnie pachną, a takie komplementy zagwarantuje Ci stosowanie szamponów H&S Citrus i Mentol!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie