Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak się golić bez podrażnień?

jak-sie-golic-bez-podraznien
0
Podziękujmy Piotrowi I za to, że mężczyźni zgolili brody i zaczęli wyglądać bardziej czysto i schludnie. Szkoda tylko, że nie można wydać dekretu, który rozwiązałby problem podrażnień po goleniu! Nic nie szkodzi – zawsze możemy wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc naszym mężczyznom poradzić sobie z tym problemem:

  1. Podpowiedz ukochanemu, by golił się zawsze po prysznicu, gdy ciepła para zmiękczy włosy. By jeszcze bardziej wzmocnić efekt, podsuń mu swoją odżywkę do włosów. Niech nakłada ją na brodę na czas mycia.
  2. Bardzo często mężczyźni stronią od kosmetyków, uważając je za niemęskie. Niesłusznie. Podaruj mu dobry peeling, by chociaż raz w tygodniu usuwał martwe komórki skóry.
  3. Dobra golarka to klucz do pięknej skóry. Nie musisz czekać na specjalną okazję, by podarować swojemu mężczyźnie dobrą, nowoczesną golarkę. Zrób to już dzisiaj! Jeżeli Twój partner ma skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień, idealnym wyborem dla niego będzie Braun WaterFlex, którą można używać w połączeniu z wodą i pianką do golenia, lub Braun CoolTec z funkcją chłodzenia skóry.
  4. Poradź swojemu ukochanemu, by po goleniu umył twarz chłodną wodą. To pomoże zamknąć pory i zmniejszy ryzyko wrastania włosów.
  5. Podaruj mu też dobry żel lub krem po goleniu. Tego typu kosmetyki pomagają zmiękczyć skórę i zmniejszają zaczerwienienia.
  6. Można też uciec się do tradycyjnych metod. Przygotuj mu wywar z nagietka, rumianku lub kory dębu. Możesz też rozpuścić 2 tabletki aspiryny, dodać do niej glicerynę i wmasować w skórę (bez spłukiwania).
  7. Możesz również doradzić swojemu mężczyźnie, by golił się wieczorem, a nie rano. Przez noc skóra odpocznie i zregeneruje się.
  8. Oducz swojego partnera wycierania twarzy ręcznikiem. Po pierwsze nie masz pewności, że ręcznik jest idealnie czysty, a po drugie – nie ma sensu dodatkowo męczyć skóry. Niech sama wyschnie.

Pomóż ukochanemu wygrać walkę z podrażnieniami i cieszyć się piękną i miękką skórą.

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie