Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Depilacja okolic bikini

depilacja-okolic-bikini
0
Depilacja okolic bikini pozostaje dla wielu kobiet sporym wyzwaniem.

Okazuje się jednak, że wcale nie musi być ona trudna - wystarczy zastosować kilka prostych wskazówek.

Okolice bikini to szczególnie wymagający obszar - w tych miejscach włosy rosną do środka i w dół, i wydają się być bardziej gęste, grube i kręcone niż włosy na nogach czy pod pachami. Skóra w okolicach bikini jest szczególnie delikatna, co sprawia, że ten obszar jest dla wielu kobiet problemem podczas depilacji. Ponadto, skóra w tych miejscach jest mniej napięta niż na nogach, a tym samym bardziej odporna na depilację.

Przed depilacją

  1. Ważne jest, aby przygotować skórę i włosy przed rozpoczęciem depilacji. Zaleca się kąpiel lub prysznic.
  2. Aby osłabić włosy i zapewnić gładki poślizg maszynki po skórze, użyj odpowiedniej ilości nawilżającego żelu do golenia. Stosuj żel do golenia z aloesem np. Satin Care Sensitive Skin Shave Gel.


Podczas depilacji

  1. Podczas depilacji okolic bikini naciągnij skórę tak, aby była ona równie naprężona jak na nogach. W ten sposób zmniejszysz prawdopodobieństwo uszkodzenia skóry i ułatwisz dostęp maszynki, dzięki czemu golenie będzie dokładniejsze.
  2. Stosuj depilację regularnie, używając zaawansowanej technologicznie maszynki z wieloma ostrzami np. Venus Embrace. Ta maszynka została zaprojektowana, aby zapewnić kobietom łatwą oraz wygodną depilację; ma ona owalny kształt kasety, po to, aby dopasować się do kształtów kobiecego ciała oraz ergonomiczny uchwyt, w celu zapewnienia pełnej kontroli podczas depilacji trudno dostępnych miejsc takich, jak np. okolice bikini.
  3. Wykonuj lekkie, delikatne pociągnięcia, wywierając jak najmniejszy nacisk na maszynkę; zbyt mocne naciskanie maszynki zwiększy szanse podrażnienia okolic bikini.
  4. W przypadku, gdy musisz wydepilować tę samą okolicę dwa razy, ponownie zaaplikuj żel do golenia.


Po depilacji

  1. Po zakończonej depilacji opłucz skórę zimną wodą, a następnie osusz.
  2. Upewnij się, że ostrza wymieniane są regularnie; tępe ostrza nie są skuteczne, a w czasie golenia okolic bikini najlepiej wykonywać jak najmniejszą liczbę pociągnięć maszynką.
  3. Warto zastosować balsam po goleniu

Dla kobiet, które przycinają włosy w okolicach bikini, oferujemy Venus Bikini Trimmer, wyposażony w pojedyncze ostrze oraz ochronny grzebień, który jest bezpieczniejszy i mniej kłopotliwy w użyciu niż stosowanie nożyczek.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz