Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Cały czas jesteś w biegu? Gadżety dla kobiet aktywnych!

blogerki-caly-czas-jestes-w-biegu-gadzety-dla-kobiet-aktywnych
0
Pokaż mi swoją kosmetyczkę, a powiem Ci kim jesteś. To przysłowie, choć delikatnie przeze mnie przerobione, ma w sobie wiele prawdy. Muszę przyznać, że swoją perfekcyjną kosmetyczkę kompletowałam kilka lat.

Pokaż mi swoją kosmetyczkę, a powiem Ci kim jesteś. To przysłowie, choć delikatnie przeze mnie przerobione, ma w sobie wiele prawdy. Muszę przyznać, że swoją perfekcyjną kosmetyczkę kompletowałam kilka lat. Ale dziś mogę śmiało powiedzieć, że jest w niej dosłownie wszystko czego zabiegana, dbająca o siebie i pewna swego kobieta potrzebuje.
Moja kosmetyczka jest skomponowana tak doskonale, że nie ważne czy wychodzę tylko do pracy czy wyjeżdżam na dwa dni, jestem gotowa na wszystko.

Pomadka ochronna zawsze i wszędzie. Jej regularnego używania nauczyłam się od... mojego męża, który jest uzależniony od tego specyfiku. Ja nigdy nie miałam większych problemów z ustami, ale nawilżone, lekko połyskujące usta, to oznaka witalności. Dlatego pomadkę mam zawsze przy sobie. Poza tym udowodniono, że w sytuacjach stresowych bardzo pomaga. Dlaczego? Otóż od stresu często zasycha nam w ustach. Dlatego niekiedy trudno nam wyraźnie artykułować słowa. Dzięki pomadce na ustach jest łatwiej. Ten patent często wykorzystują radiowcy, którzy długo i namiętnie prowadzą swoje audycje.

Podpaski Always. Niby miesiączki mam regularne, ale i tak potrafią mnie zaskoczyć. Prawda jest taka, że w całym tym zabieganiu nie odliczam dni ani nie przygotowuję się do tych dni jakoś specjalnie. Czasami tylko PMS zwiastuje nadejście miesiączki. Na wszelki wypadek zawsze w kosmetyczne mam podpaski Always. Dzięki temu czuję się bardzo pewnie dosłownie w każdej sytuacji. Nawet w białych spodniach.

Wkładki higieniczne. Do ich codziennego używania przyzwyczaiłam się dopiero kilka lat temu. Różnica jest przeogromna w porównaniu z brakiem wkładki. Prócz ochrony bielizny mam poczucie świeżości i komfortu przez cały dzień. Wkładki Discreet dają mi poczucie świeżości, ale też totalnej naturalności, dzieki temu, że są elastyczne i poruszają się wraz z ruchem mojego ciała. Niezależnie, czy spędzam dzień siedząc godzinami przed komputerem czy biegając po mieście, czuję się świeżo i komfortowo.

Krem do rąk. To kolejny kosmetyk, od którego jestem totalnie uzależniona. Dłonie są wizytówką kobiety, a samo pomalowanie paznokcie nie wystarcza. Jednorazowe posmarowanie rąk kremem też nie załatwi sprawy jeśli nie robimy tego regularnie. Ja kremuję ręce cztery razy dziennie. Nie mam problemu z narastającymi na paznokieć czy pękającymi, skórkami.

Podręczna maszynka do golenia, która zmieści się w każdej torebce. Bo nigdy nie wiesz kiedy dopadnie Cię potrzeba pokazania nóg ;). Nie wspomnę ile już razy wybrałam się prosto po pracy na siłownię zabierając krótkie szorty do ćwiczeń, ale zapominając dzień wcześniej ogolić nogi. Myślę, że nie tylko ja borykam się z takim problemem. Teraz Venus wypuścił na rynek bardzo przydatny gadżet w postaci maszynki do torebki, zamkniętej w podręcznym pudełeczku, która wymaga tylko zwilżenia skóry przed użyciem. Dla mnie bomba. Gillette Venus Snap to nowoczesny i bardzo przydatny gadżet, który polecam każdej zabieganej kobiecie.

Te elementy zawsze znajdują się w mojej kosmetyczce. Niezależnie od nastroju, pory roku czy planu dnia. Dzięki nim czuję się pewnie. Jestem gotowa na podbicie świata.

article image

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie