Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

5 symptomów, które zdradzają Twój wiek

5 symptomów, które zdradzają Twój wiek

0

Każda z nas chce wyglądać pięknie i młodo. Niestety starzenia nie da się zatrzymać. Odpowiednią pielęgnacją można go jednak trochę oszukać.

Starość nie radość, młodość nie wieczność. Prawda stara jak świat. I choć do starości jest nam jeszcze daleko, szczególnie tej mentalnej, jednak po przekroczeniu magicznego progu trzydziestu lat zaczynamy baczniej przyglądać się sobie. Co widzimy? Pierwsze objawy starzenia się. Może nie tyle starzenia, co po prostu upływu czasu. Jakie elementy najczęściej zdradzają nasz biologiczny wiek?

  1. Oczy. A dokładnie zmarszczki pod oczami. W tym miejscu pojawiają się najwcześniej. Dlaczego? To proste: skóra pod oczami to jedyne miejsce na naszym ciele, które nie zostało przez naturę wyposażone w gruczoły, dlatego najszybciej się „zużywa”. Łatwo się przesusza i jest niezwykle delikatna. W związku z tym wymaga specjalnego traktowania. Stąd na półkach sklepowych tyle kremów pod oczy. 
  2. Dłonie. To kolejny, często pomijany w pielęgnacji element naszego ciała, który zdradza wiek. Podobno właśnie z tego powodu Madonna nosi rękawiczki. Legendy głoszą, że to jedyny element ciała, który świadczy o jej prawdziwym wieku. Cóż, dłonie przez całe nasze życie są najbardziej narażone na działanie wszelkich czynników zewnętrznych. Dlatego tak ważna jest ich systematyczna pielęgnacja. Regularne nawilżanie oraz dbanie o paznokcie.
  3. Włosy. Matka natura tak to wymyśliła, że gęste włosy są synonimem młodości. Piękne i bujne są niewątpliwym atutem, który w młodości bierzemy za pewnik. Niestety wszystko co piękne kiedyś się kończy... Tak też dzieje się w przypadku okazałych czupryn. Kobiety często skarżą się, że po ciąży wypadła im połowa włosów. Nie ma się co załamywać. Na szczęście dzisiejsze kosmetyki do pielęgnacji i regeneracji włosów potrafią czynić cuda. Dawną objętość pomogą odzyskać na przykład kosmetyki Pantene z serii Ochrona Przed Wypadaniem Włosów. Prócz szamponu i odżywki warto również używać toniku, który po każdym myciu należy wcierać w skórę głowy. Ta linia Pantene chroni przed wypadaniem włosów spowodowanym ich łamliwością. Dzięki temu kosmyki utrzymują objętość i witalność, a my nie musimy się martwić.
  4. Uszy i nos. To najsmutniejsza wiadomość. Nad ich starzeniem nie jesteśmy w stanie zapanować. Chyba, że uciekniemy się do zabiegów chirurgicznych. Niestety te dwie części ciała rosną nam przez całe życie. Dlatego starsi ludzie mają niewspółmiernie duże nosy i uszy do swoich twarzy.
  5. Zęby. Ostatnio przeprowadzono w USA bardzo ciekawe badania. Polegały na tym, że pokazywano ankietowanym zdjęcia tych samych osób w dwóch wariantach: z białymi i żółtymi zębami. Okazało się, że te same osoby zostały określone na starsze w przypadku żółtych zębów, w porównaniu do oceny zdjęć z białymi zębami. Oznacza to jedno: zęby zdradzają nasz wiek. Czasem mogą nas wręcz postarzać. Dlatego warto zadbać o profilaktykę. Po pierwsze codziennie stosować dobrą pastę, na przykład Blend-a-med 3D White, która nie tylko wybiela zęby poprzez rozpuszczanie powierzchniowych przebarwień, ale też dodatkowo je poleruje i chroni przed powstawaniem nowych przebarwień. Po drugie korzystać z nowoczesnych środków przyspieszających wybielanie, jak choćby Whitening Accelerator z tej samej serii. Produkt stosuje się po użyciu pasty do zębów, a na efekty jego działania nie trzeba długo czekać.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie