Zadbana skóra, bezwarunkowa miłość

Zadbana skóra, bezwarunkowa miłość

Całkiem możliwe, że w skrytości ducha będziesz zdumiony bezmiarem miłości, jaką odczuwasz.


Zaczniesz też podejrzewać, że Twoje dziecko jest na najlepszej drodze do pobicia rekordu świata w kategorii największej liczby otrzymanych całusów. To prawda – młodzi ojcowie mają tendencję do popadania w przesadę, jeżeli chodzi o obsypywanie całusami buzi, głowy i brzuszka malucha. Warto zatem jeszcze raz wspomnieć o tym, że włoski rosnące wokół Twoich ust są twarde jak drut.

Sześciomiesięczny maluch będzie próbował dotknąć Twojej twarzy, złapać Cię za ucho lub wetknąć Ci palec do nosa, kiedy tylko trafi się okazja – dzieci w tym wieku są odkrywcami, a pierwszym obiektem ich odkryć jesteś właśnie Ty. Zadbana skóra jest nie tylko bezpieczniejsza w dotyku, ale da Ci poczucie większego komfortu. Czyny przemawiają głośniej niż słowa, dlatego powinieneś wyjść poza szlachetny akt golenia, podejmowany z myślą o dziecku (oraz jego mamie) i upewnić się, że o Twoją skórę dba najlepsza maszynka – Gillette Fusion ProGlide. Po prostu musisz być dobrze ogolony! Żel do golenia Gillette ProGlide zmiękczy Twój zarost, ale oczywiście ważnym elementem pielęgnacji jest utrzymanie gładkiego podbródka przez cały dzień.

Do tego celu polecamy Błyskawicznie Nawilżający Balsam Gillette PRO 3 w 1 – sprawi, że twarz dumnego młodego ojca będzie dla dziecka przyjemna w dotyku. Powodzenia i bądź najlepszym tatą pod słońcem!

Gillette MACH3 Turbo
Gillette MACH3 Turbo
(61)

Gillette MACH3 Turbo Manual maszynka do golenia z 2 wymiennymi ostrzami

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

emea7

emea7

Zgłoszone

Cudny widok na zdjęciu - silny, opiekuńczy mężczyzna i bezbronny maluszek w bezpiecznych objęciach. Fajnie mieć takiego mężczyznę.

  • Zgłoś

aż miło się zrobiło ;-)

  • Zgłoś

Jakbym czytała o moim mężu... Gdy został ojcem, obudziły się w nim emocje, istnienia których nawet bym nie podejrzewała. Niesamowite :)

  • Zgłoś

jestem mężczyzną z niewielką ilością zarostu i dlatego na co dzień potrzebuję świetnych kosmetyków do pielęgnacji zarostu aby nie był on widoczny i aby moja skura była odpowiednio nawilżona po goleniu :)

  • Zgłoś

Fajny, ciepły artykuł!!!!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej