Zabiegi spa

Zabiegi spa - jakie wybrać?

Ośrodki odnowy biologicznej oferują całościowe podejście do zdrowia i urody, u którego podstaw leży relaks i specjalistyczne zabiegi, poprawiające zarówno wygląd, jak i samopoczucie.


Cudowna woda
Długa kąpiel w gorącej wodzie, łagodny prysznic, ciepła łaźnia parowa lub orzeźwienie w spa – woda zapewnia zarówno relaks, jak i rewitalizację. Woda ma działanie lecznicze, a poza tym przygotowuje ciało do kolejnych zabiegów w spa.

Botaniczne piękno
Ekstrakty roślinne, pełne właściwości ochronnych, kojących i ożywiających, są podstawą kompleksowych, odmładzających zabiegów w spa. Jeśli chcesz w cudowny sposób rozpieścić ciało, wybierz odżywczy olejek z pestek winogron, kojący rumianek lub luksusowy olejek różany.

Morska magia
Lecznicza moc słonej wody, krasnorostów bogatych w substancje odżywcze i wszystkich cudów Morza Martwego łączy się w talasoterapii – serii zabiegów odnowy biologicznej, które wykorzystują moc wody morskiej. Jest to terapia w sam raz dla Ciebie, jeśli chcesz rozkoszować się leczniczymi właściwościami błota z Morza Martwego, bogatego w minerały, lub obłożyć ciało wodorostami.

Terapia dotykowa
Dotyk ma potężną moc uzdrawiania – właściwie wykonany masaż rozluźnia mięśnie i umysł oraz sprzyja dobremu samopoczuciu. Masaż szwedzki, tajski, aromaterapia lub masaż ajurwedyjski to zabiegi w spa, które zapewniają równowagę ciała i duszy.
Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej