Włosy na twarzy u kobiet

Włosy na twarzy u kobiet

Świat jest niesprawiedliwy. O ile mężczyzna z kilkudniowym zarostem jedynie zyskuje na atrakcyjności, męskości i pewności siebie, to zaledwie kilka zbędnych włosków na kobiecej twarzy psuje cały efekt!


Skąd się one właściwie biorą? Przeanalizujmy najważniejsze przyczyny:

 • Zaburzenia równowagi hormonalnej, w wyniku których w organizmie kobiety znacząco podnosi się poziom męskich hormonów. Może to być wynikiem nieprawidłowej pracy jajników lub nadnerczy – w takim wypadku należy zwrócić się o pomoc do endokrynologa.
 • Geny. Kobiety z południa mają zazwyczaj więcej włosów na twarzy i ciele. Popatrz na swoją mamę lub babcię: jeżeli one również miały podobny problem, to być może i u Ciebie jest to normalne i nie wymaga żadnego leczenia. Po prostu raz na jakiś czas usuń zbędne włoski. Pomoże Ci w tym nowy depilator do twarzy Braun wyposażony w oczyszczającą szczoteczkę. Powstał specjalnie z myślą o skórze twarzy i nie powoduje podrażnień.
 • Dojrzewanie płciowe i ciąża. W okresie dojrzewania i podczas ciąży wahania hormonalne się rzeczą normalną, jednakże jeśli problem nie mija, skonsultuj się ze swoim lekarzem.
 • Niewłaściwa dieta. Nadmiar tłuszczu i cukru w diecie może doprowadzić nie tylko do problemów z wagą, ale również do pojawienia się niechcianego owłosienia. Dbaj więc o to, by Twoja dieta była odpowiednio zrównoważona.
 • Menopauza. Jest to okres ogromnych zmian hormonalnych, które trzeba po prostu przeczekać. Ale nie martw się, nowy depilator Braun wyposażony w szczoteczkę oczyszczającą pomoże Ci w walce z problemem. Nikt niczego nie zauważy.
 • Tabletki antykoncepcyjne. Długotrwałe przyjmowanie środków antykoncepcyjnych również może pociągnąć za sobą problemy z nadmiernym owłosieniem.
 • Leki. Niechciane włoski mogą być skutkiem ubocznym przyjmowania niektórych leków, szczególnie hormonalnych. Skonsultuj się z lekarzem, by mieć pewność, że przynoszą więcej korzyści, niż szkody. W okresie leczenia możesz korzystać z najprostszego i najszybszego sposobu na pozbycie się włosów – depilatora Braun ze szczoteczką.
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

Wąsy pozostaw mężczyznom, a Twoja cera niech zawsze będzie idealnie gładka i czysta!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

no, to u mnie niestety totalnie przedwczesna menopauza. nieogarnięta jestem w tym temacie. Wąsik(skąd?, a śmiałam się kiedyś z mojej teścowej, ona mówiła , że to wabik). dla mnie totalnie to nie jest wabik! Z"wąsem" jakoś sobie radzę, ale krzaki w nosie, to porażka. Nie mogę wyrywać pęsętą, bo koszmarnie pękają mi naczynka w nosie, i tak zostają. I tak łażę z tymi kłakami jak u chłopa.

 • Zgłoś

Wloski po goleniu sa moja zmora. Pieka nogi i wyskakuja czerwone plamki

 • Zgłoś

Włoski na twarzy i szyi są moją największą zmorą. Ciągle idzie pinceta w ruch.

 • Zgłoś

Niestety wloski na brodzie i wasik to moja najwieksza zmora Bez wosku Raz na tydzien nie wytrzymam

 • Zgłoś

Włoski na twarzy to mój największy kompleks.Gdy nadchodzi letnia porą twarz ładnie się opala a pod nosem wyglądam jakbym miała wąsik zorra

 • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora