Warkocz - Fryzury dla długich włosów

Warkocz - Fryzury dla długich włosów

Chiński warkocz zaplata się w podobny sposób jak tak zwane bransoletki przyjaźni, które można kupić na niemal każdej plaży. Jednocześnie jest to jedna z bardziej skomplikowanych metod zaplatania warkocza i z pewnością istnieją prostsze sposoby na oryginalne fryzury dla średnich oraz długich włosów.


Plan: Przygotuj następujące kosmetyki oraz przybory fryzjerskie:

  • nawilżający szampon do włosów
  • kilka gumek do włosów
  • szczotkę do włosów
  • grzebień

Krok pierwszy: Zacznij od umycia włosów nawilżającym szamponem, który wydobędzie ich naturalny blask. Wysusz oraz wyszczotkuj włosy, a potem zwiąż je z boku głowy w kitkę.

Krok drugi: Weź mały kosmyk włosów i owiń go dookoła gumki. Kiedy dojdziesz już do miejsca, w którym zaczęłaś owijanie, zostaw końcówkę kosmyka włosów, zrób z niego niewielką pętlę, przez którą przełóż pasemko włosów i zawiąż je, tworząc supeł. 

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Krok trzeci: Weź kolejny kosmyk włosów i zacznij go zaplatać w miejscu, w którym zawiązałaś supeł, powtarzając kilkukrotnie tę samą czynność. Zaplataj warkocz dość ściśle, tak aby fryzura była elegancka i szykowana lub jeżeli wolisz bardziej swobodny wygląd – zapleć warkocz nieco luźniej.

Krok czwarty: Zaplataj włosy, do momentu aż dojdziesz do końca kitki. Za pomocą żelu na całej długości warkocza wygładź wszystkie odstające, niesforne kosmyki włosów. Ostatnią rzeczą, której chcesz w swojej starannie dopracowanej fryzurze, są przecież sterczące na boki włosy. Koniec warkocza zwiąż gumką.

Po: Oto jak zaplatają warkocz nowoczesne kobiety!


Modne fryzury
Jak to się stało? Jeszcze wczoraj byłaś zachwycona swoją fryzurą, a dzisiaj uważasz, że jest fatalna.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

hakawo

hakawo

Zgłoszone

zgadzam się z poprzednimi komettarzami ...tyłka nie urywa ...

  • Zgłoś
DoniaK

DoniaK

Zgłoszone

Jak dla mnie wygląda bardzo niechlujnie, nie każdy jest pozytywnie nastawiony na taką abstrakcję.

  • Zgłoś

Nie podoba mi się ten styl warkocza. Ciężko go się zaplata, a w dodatku wygląda nieco niechlujnie. Raczej nie skorzystam z tej fryzury. Wolę klasykę.

  • Zgłoś

Nie do końca trafia w mój gust.

  • Zgłoś
ana40

ana40

Zgłoszone

Tak sobie.Córce chciałabym uczesać warkocz jakoś inaczej,ale to co jest tutaj pokazane nie bardzo mi się podoba.

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora