Twój mężczyzna pokocha golenie brody!

Twój mężczyzna pokocha golenie brody!

Masz już dość kłującego zarostu? Chcesz, by policzki Twojego ukochanego były zawsze gładkie i przyjemne w dotyku? Oto kilka prostych rad, jak sprawić, by Twój mężczyzna pokochał golenie!


  1. Praw mu komplementy. Postaraj się nie robić swojemu mężczyźnie żadnych uwag i nie mówić mu, że nie podoba Ci się, gdy chodzi nieogolony. Jednak kiedy się wreszcie ogoli, koniecznie powiedz mu komplement. Nie musisz jednak mówić niczego wprost, wystarczy gdy powiesz: "Wyglądasz dziś wyjątkowo dobrze, jak to zrobiłeś?".
  2. Całuj go częściej. Twój mężczyzna musi poczuć zalety gładko ogolonej twarzy. I znowu: nie musisz mu mówić, że całowanie nieogolonej twarzy jest dla Ciebie nieprzyjemne; niech sam poczuje różnicę. Bądź dla niego bardziej miła i czuła, gdy jest ogolony.
  3. Dobijcie targu. Być może jest coś, co Twój mężczyzna chciałby, żebyś robiła częściej, a czego Tobie zwyczajnie się nie chce. To byłaby uczciwa wymiana.
  4. Sprezentuj mu dobrą golarkę. Być może jedynym powodem, dla którego Twój ukochany nie lubi się golić, jest zła golarka? Ciągły dyskomfort i podrażnienia nie należą do przyjemności. A przecież można ten problem łatwo rozwiązać. Technika idzie do przodu i nowoczesne golarki spełniają wszystkie męskie oczekiwania. Kup swojemu mężczyźnie jedną z nowości od Braun, opracowanych z uwzględnieniem najważniejszych męskich potrzeb. Na przykład, jeżeli Twój ukochany uznaje jedynie golenie na mokro, możesz mu podarować Braun WaterFlex – golarki tej można używać z wodą i pianką do golenia.
  5. Nagradzaj go. Gdy zauważysz, że Twój mężczyzna rano się ogolił, przygotuj uroczystą kolację lub wymyśl jakąś inną miłą niespodziankę. Nie zdradzaj jednak okazji. Zaintryguj go, niech sam się zastanowi. Powtarzaj to tak długo, aż się domyśli!
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

Najważniejsze jednak, byś traktowała wszystko z uśmiechem i nigdy nie traciła dobrego humoru. Życzymy Wam dużo miłości i szczęścia!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora