Tak delikatny jak tylko możliwe

Tak delikatny jak tylko możliwe

Ten nowy, niezwykły etap życia, na którym się teraz znajdujesz to jedna szalona przygoda i lepiej żebyś nie wchodził w nią nieogolony.


Może Ty lubisz wyluzowany styl, ale maluch raczej go nie doceni. Twoje dziecko poczuje się najlepiej, gdy jako tata będziesz „miły i delikatny nie tylko z charakteru, lecz także w dotyku”. Nie zapominajmy też o jego mamie – będzie potrzebowała Twojego wsparcia, a czas między karmieniami to najlepsza pora, by wkroczyć z pomocą.

Nocne marki
Karmienie i pomaganie młodej mamie. Zarówno karmienie piersią jak i podawanie butelki w nocy jest dla kobiety bardzo męczące (poza tym nie zapominaj, że mama nosiła Wasze maleństwo przez 9 miesięcy). Dlatego wykorzystaj okazję, by zdobyć u niej punkty. Na początku dziecko będzie budziło się co trzy godziny, domagając się jedzenia. Dlatego gdy Twoja ukochana skończy karmienie, na pewno będzie chciała odpocząć, albo iść spać. Problem w tym, że dziecko właśnie wtedy będzie gotowe do działania – nawet o 03:47 w nocy Twój maluch może mieć ochotę na zabawę! W takiej sytuacji Twoja pomoc na pewno się przyda. Czekanie, aż dziecku się odbije wymaga trochę cierpliwości i jest dla Was obojga ważnym elementem w tworzeniu więzi. Poza tym trochę przypomina to taniec policzek przy policzku, więc postaraj się, żeby Twój kilkudniowy lub nawet parogodzinny zarost nie zepsuł tej błogiej chwili (na pewno nie pomoże to maluchowi w trawieniu!).

Późne godziny nocne
Może się to wydawać zniechęcające, ale właśnie wtedy na młodego tatę czeka więcej w pełni rodzinnych chwil. Podczas gdy całe miasto śpi, on jest na nogach, chłonąc tę niezwykłą ciszę i spokój – nie ma lepszej pory, żeby spędzać czas tylko z dzieckiem.

Gillette Fusion maszynka do golenia
Gillette Fusion
(138)

Gillette Fusion maszynka do golenia + wymienne ostrza 2 sztuki

Odkryj teraz!

Bliskie chwile z maleństwem
Sprawienie, aby dziecko dostosowało się do Twojego ustalonego porządku dnia może Cię zmęczyć, ale 3- lub 4-miesięczny maluch da Ci możliwość zrobienia paru ćwiczeń oddalających zmęczenie. Co więcej, będziesz miał trenera, który piszczy z radości, kiedy razem ćwiczycie. Od noszenia dziecka przez cały czas na pewno rozwiną się Twoje bicepsy, a oprócz tego możesz odbyć solidny trening, bawiąc się w „samolocik”. Dla malucha będzie to sport ekstremalny, a dla Ciebie dobry sposób, by popracować nad mięśniami brzucha i ramion.

Ten nowy, niezwykły etap życia, na którym się teraz znajdujesz to jedna szalona przygoda i lepiej żebyś nie wchodził w nią nieogolony. Może Ty lubisz wyluzowany styl, ale maluch raczej go nie doceni. Twoje dziecko poczuje się najlepiej, gdy jako tata będziesz „miły i delikatny nie tylko z charakteru, lecz także w dotyku”. Nie zapominajmy też o jego mamie – będzie potrzebowała Twojego wsparcia, a czas między karmieniami to najlepsza pora, by wkroczyć z pomocą.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867