Spraw, by tego lata kolor Twoich włosów wyglądał świeżo

Spraw, by tego lata kolor Twoich włosów wyglądał świeżo

Nic nie kojarzy się z latem tak bardzo, jak piękny, złoty połysk.


Niestety, latem złote tony włosów mogą być podatne na uszkodzenia. Zapamiętaj proste porady, by cieszyć się pełnią lata, bez uszczerbku dla koloru włosów:

Utrzymaj piękny kolor włosów latem

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie
  1. Dbaj o świeżość włosów – po kąpieli w oceanie, morzu lub basenie,spłukuj je pod bieżącą lub sodową wodą.
  2. Baw się – niewielka ilość odżywki bez spłukiwania zmiękczy kosmyki, gdy Ty będziesz szaleć na słońcu lub w wodzie. Unikaj jednak kuracji gorącymi olejkami, gdyż zmywają kolor.
  3. Noś kapelusz – kapelusze nigdy nie były tak modne, jak teraz, a w dodatku czynią cuda, by chronić kolorwłosów  przed upałem.
  4. Schładzaj się– chłodny strumień zdziała cuda, by wygładzić naskórek i nadać włosom połysk. Bierz prysznic w letniej wodzie.
  5. Au natural– pozwól włosom schnąć naturalnie. Stylizacja na ciepło może niszczyć włosy w ciągu całego roku, jednak wszelkie uszkodzenia są bardziej widoczne w słoneczną pogodę. Gdy tylko możesz, pozwól włosom schnąć naturalnie, a jeśli musisz użyć suszarki, kieruj dyszę w dół. Zminimalizuje to uszkodzenia i pomoże utrzymać głęboki kolor, odbijając więcej światła.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867