Podrażnienia po goleniu

Podrażnienia po goleniu

Używanie tylko mydła i wody lub depilacja na sucho.


  1. Odpowiednie nawilżenie włosków ułatwi ich przycinanie, ale nie możesz zapomnieć także o użyciu odpowiedniego żelu do golenia, który ułatwi prowadzenie maszynki; pomóż maszynce gładko przesuwać się po skórze, taka by jej nie uszkodzić.
  2. Zużyte ostrza maszynki. Tępe ostrza mogą podrażnić Twoją skórę i nie ochronią Cię przed zacięciami, w szczególności w tak wymagającej strefie jak okolica bikini.
  3. Zbyt mocne przyciskanie maszynki. Jeśli używasz zaawansowanej wieloostrzowej maszynki, możesz pozwolić sobie na jej delikatne prowadzenie po skórze.
  4. Wycieranie ostrzy ręcznikiem lub chusteczką. Przez to Twoja maszynka szybko stanie się bezużyteczna, a jej ostrza przestaną być ostre.
  5. Używanie męskich produktów do golenia, zamiast tych specjalnie przygotowanych dla kobiet. Przede wszystkim jest to niehigieniczne, a poza tym, kobiety powinny używać tych maszynek, które zostały zaprojektowane specjalnie dla nich.
Gillette Venus Snap
Gillette Venus Snap
(89)

Zestaw podarunkowy Gillette Venus Snap

Odkryj teraz!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Kusia

Zgłoszone

Ja mogę polecić pewną.. niecodzienną metodę ;p po goleniu, bez względu, czy nóg, pach, czy okolic bikini, używam do ogolonych miejsc.. kremu do okolic intymnych! Coś takiego jest w ich składzie, że po goleniu pozostawiaja skórę gładszą, nie robią się też takie "krostki", jaki często występują pod pachami po goleniu- szczególnie latem.

  • Zgłoś

Nie ma nic gorszego niż swędząca, podrażniona skóra latem�� często mam z tym problem

  • Zgłoś

Prawda. Obenie używam żelu do golenia, który na prawdę bardzo fajnie się pieni. (Generalnie stosuję go tylko na okolice pach, ponieważ resztę golę depilatorem).

  • Zgłoś

Jestem ciekawa sposobu z odżywką do włosów, na pewno wypróbuję bo podrażnienia po goleniu to niestety u mnie codzienność.

  • Zgłoś
Nuuul

Nuuul

Zgłoszone

Ka preferuje damskie golarki.Kiedyś usłyszałam ,że go golenia nóg bardzo dobra jest odżywka do włosów. Nie podrażnia i wgl spróbowałam i faktycznie skóra nie jest podrażniona przyznam ,że byłam mile zaskoczona

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Super zdjęcia! Ja również jestem mile zaskoczona odżywką w piance Pantene - jest idealna dla Moich cienkich, długich włosów. W końcu zaczęły się ładnie układać i prostownice odłożyłam na bok :)

"

przez Ambasadora
karolinaa91107675

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Lekka Odżywka świetnie sprawdziła się na moich włosach są lśniące, miękkie, zdrowe i puszyste. Po prostu jest świetna. I to nie tylko moje zdanie, ale również moich przyjaciół i znajomych. Serdecznie polecam

"

przez Ambasadora
mamaaliijasia