Plamy po kosmetykach

Plamy po kosmetykach

Choć kosmetyki pomagają nam być piękne, plamy po nich takie nie są.


Dlatego pozbądź się ich z pomocą Ariela.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Antyperspirant/dezodorant

Na białe ślady dezodorantu nanieś płynny odplamiacz Ariel Professional i zamocz je w ciepłej wodzie zawierającej odpowiedni detergent. To powinno wystarczyć.

Kosmetyki - szminka, tusz do rzęs i krem do opalania

Na plamę nanieś płynny odplamiacz Ariel Professional. Następnie powieś czyszczone ubranie i pozostaw je na godzinę. Po tym czasie wypierz je wodą z detergentem Ariel.

Lakier do paznokci

Aby usunąć lakier do paznokci, użyj zmywacza lub acetonu (chyba, że tkanina ubrania jest syntetyczna). Następnie wypierz wodą z detergentem Ariel. Do prania głównego dodaj Ariel Professional.


Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

dzięki za wspaniałe pomysły :)

  • Zgłoś
Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej