Piękna skóra bez Photoshopa

Piękna skóra bez Photoshopa

W ostatnich czasach technika poszła tak bardzo naprzód, że wystarczy kilka minut i zaledwie kilka narzędzi w programie graficznym, by Twoja cera na zdjęciu wyglądała doskonale - dokładnie tak, jak zawsze chciałaś. Gdyby tylko w prawdziwym życiu mieć takiego Photoshopa... A przecież masz! Oczywiście, korzystanie z niego zajmuje trochę więcej czasu i wymaga regularności, jednak stosując się do kilku prostych zasad, możemy zyskać czystą i gładką skórę.


Krok nr 1. Zdrowe odżywianie

Nasz organizm stanowi całość, gdzie wszystkie elementy są ze sobą wzajemnie powiązane. Dlatego też jeśli chcesz cieszyć się piękną i zdrową skórą, nie możesz zapominać o właściwej i zbilansowanej diecie. Jedz więcej owoców i warzyw, ogranicz słodycze i produkty mączne, unikaj fast foodów, a także pij dużo wody.

Krok nr 2. Usunięcie zbędnych włosków

Wraz z wiekiem u wielu kobiet pojawia się problem niechcianych włosków na podbródku lub nad górną wargą. Jeśli włosków jest dużo, wtedy warto odwiedzić endokrynologa, bo może to być oznaką zaburzeń hormonalnych. W takim wypadku szybkie i właściwe leczenie może rozwiązać problem. Ale jaka by nie była przyczyna pojawienia się zbędnych włosków na twarzy, istnieją sposoby, by szybko się ich pozbyć. Najprostszy i najskuteczniejszy z nich to nowy depilator do twarzy Braun. Został stworzony specjalnie z myślą o wrażliwej skórze twarzy. Urządzenie wyposażone jest w maleńką głowicę, dzięki której depilacja jest bardzo dokładna i delikatna zarazem. Z jego pomocą możesz też usunąć włoski z nosa oraz skorygować linię brwi bez ryzyka przypadkowego usunięcia zbyt dużej ilości włosków.

Krok nr 3. Oczyszczanie

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

Głębokie oczyszczanie porów to niezbędny element pielęgnacji skóry. Ciężko jednak uzyskać pożądany efekt samymi dłońmi. Tutaj również z pomocą przychodzi nowy depilator do twarzy Braun. Urządzenie wyposażone jest w specjalną nakładkę ze szczoteczką, która doskonale oczyści Twoją cerę. Używaj jej codziennie, a raz w tygodniu wykonaj delikatny peeling skóry.

Krok nr 4. Nawilżanie

Codziennie rano i wieczorem nakładaj krem nawilżający dobrany do Twojego rodzaju skóry. Raz w tygodniu zastosuj maseczkę nawilżającą.

Jeżeli zastosujesz się do powyższych zasad i będziesz prowadzić zdrowy tryb życia, Twoja cera szybko stanie się tak piękna, że Photoshop po prostu przestanie być potrzebny! No chyba że po to, byś mogła dorysować sobie skrzydła lub koronę księżniczki!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Super artykuł tylko szkoda że nie posiadam tego depilatora:(

  • Zgłoś
Mikasu

Mikasu

Zgłoszone

Witam serdecznie. W obrazku na reklamie " czy wypróbowałaś już depilator braun silk epil 9" jest błąd gdyż na przycisku pisze "Zobracz". Czy będzie jeszcze możliwośc wygrania takowego depilatora? Kurcze jest niesamowity, mogę tylko marzyć o tym, że kiedykolwiek uzyskam szansę ażeby go wypróbować.. Świetny artykuł na prawdę się przydał. Pozdrawiam.

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora