Marka Braun i Sebastian Vettel przedstawiają nową golarkę Braun WaterFlex.

Marka Braun i Sebastian Vettel przedstawiają nową golarkę Braun WaterFlex.

Wielka Brytania, tor wyścigowy Formuły 1 Silverstone, 8 sierpnia 2014 roku.


Dziś marka Braun i Sebastian Vettel, czterokrotny mistrz świata w Formule 1, mają przyjemność zaprezentować całkowicie nowy, innowacyjny produkt – golarkę Braun WaterFlex. Golarkę zaprojektowaną specjalnie do golenia na mokro, z użyciem żelu lub pianki.

Data premiery golarki Braun WaterFlex zbiega się w czasie z pierwszą rocznicą podjęcia przez Sebastiana Vettella funkcji ambasadora marki Braun. W zeszłym roku mistrz kierownicy i marka rozpoczęli współpracę przy kampanii “Hold on to your Dreams”, która zachęcała mężczyzn do realizacji nawet największych i najtrudniejszych marzeń. Dziś, w dniu premiery nowej golarki WaterFlex, współpraca pomiędzy marką Braun i Sebastianem Vettelem jest jeszcze silniejsza. Zarówno marka Braun, jak i wielokrotny mistrz Formuły 1 są przekonani, że marzenia nie spełniają się przez przypadek, a ich realizacja to ciągła walka z samym sobą. Dla Sebastiana Vettela i marki Braun umiejętność realizacji marzeń to coś naturalnego – to siła płynąca w ich krwioobiegach – ich raison d’etre (racja bytu, powód by żyć).

Innowacyjna golarka Braun WaterFlex otwiera nowy rozdział w portfolio marki Braun. To pierwsza golarka stworzona wyłącznie do golenia na mokro przy użyciu żelu lub pianki. Badania potwierdzają, iż golenie golarką na mokro jest o wiele bardziej komfortowym i przyjemnym doświadczeniem. Użycie pianki lub żelu do golenia razem z Braun WaterFlex zapewnia zwiększony poślizg i uczucie bliskości golarki ze skórą. Dodatkowo, w trakcie i po goleniu odczuwalna jest większa świeżość skóry. Sebastian Vettel na temat działania nowej golarki WaterFlex: "Jako kierowca Formuły 1 jestem otwarty na nowe doświadczenia i innowacje. Wpływa to na poprawę moich wyników – zarówno na torze jak
i poza nim. Golarka Braun WaterFlex sprawia, że golenie jest ekscytujące i zabawne. To po prostu coś, czego musi spróbować każdy mężczyzna!"

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

Jürgen Hoser, Dyrektor Generalny Departamentu Global Male Power Grooming opowiada o rozwiązaniach technologicznych stosowanych przez markę Braun: "Braun to innowacyjne produkty, z których ludzie uwielbiają korzystać. Z technicznego punktu widzenia, wyzwania, które sobie stawiamy motywują do stworzenia produktu lepszego niż poprzedni. Pracując, używamy najnowszych technologii, które mamy w tej chwili do dyspozycji". Naukowcy marki Braun nie pracują w zwykłych laboratoriach. Projektanci i inżynierowie działu nowości technologicznych pracują w warunkach podobnych do tych, jakie panują w pit stopach Formuły 1. Tworzą produkty skrojone na miarę, które muszą być po prostu doskonałe. Dyrektor Generalny Braun ds. Designu prof. Oliver Grabes opowiada o rozwiązaniach związanych z wzornictwem produktu: "Nasze produkty są funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze i niezwykle trwałe. Projektowanie to dla nas nie tylko praca, której efektem jest świetnie wyglądający produkt. To także ciężkie zadanie i dążenie do pewności, że każdy, nawet najdrobniejszy szczegół urządzenia jest funkcjonalny. Golarka Braun WaterFlex jest wyrazem tej idei."

Marka Braun wprowadza kolejne innowacje, wykorzystuje najnowsze technologie, aby cały czas podnosić jakość swoich przełomowych i nowatorskich produktów. Sebastian Vettel, wielokrotny mistrz Formuły 1 jest ambasadorem tych innowacji. Tak jak opony w bolidzie Formuły 1 prowadzonym przez mistrza kierownicy dostosowują się do nierówności terenu, tak golarka Braun WaterFlex idealnie dopasowuje się do skóry twarzy.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

jankil

jankil

Zgłoszone

moja golarka powoli mówi dość-muszę rozejżeć się za nową artykuł przeczytałem i o tej marce pomyślę

  • Zgłoś

Golarkę używałem do golenia na sucho, na mokro oraz z użyciem żelu do golenia. Jakie wrażenia? Golenie na sucho - golarka spisała się dobrze. Zarost został ładnie usunięty. Niestety pierwsze golenia taką metodą spowodowały podrażnienia. Później skóra się przyzwyczaiła. Golenie na mokro z użyciem pianki do golenia - nie wystąpiły żadne podrażnienia, czy drobne ranki. Sam komfort golenia jest świetny. WaterFlex zapewnił dokładne i gładkie golenie nawet dwudniowego zarostu.

  • Zgłoś
logeen

logeen

Zgłoszone

Nie dość że wygląda świetnie, to sprawiła że schowałem swoją sprawdzoną maszynkę tradycyjną ;) Wygodna do trzymania, waga jak dla mnie idealna. Golenie raczej dokładne i szybkie. Przede wszystkim bezpieczne - wcale nie muszę mieć lustra, żeby chwilę później być dobrze ogolonym i nie mieć zacięć. Bardzo łatwe czyszczenie. Tym, którzy ją dostaną pod choinkę nie muszę życzyć gładkiego golenia, bo zapewne takie będzie!

  • Zgłoś

Od około 4 tygodni używam tej golarki i ani razu nie goliłem się przez ten czas "jednorazówkami" i tak zostanie :). Golarka bardzo dobra, największym plusem dla mnie to ergonomia maszynki, czas pracy akumulatora oraz możliwość golenia na mokro i z pianką - głownie te sposoby używam, na sucho to sporadycznie. Ruchoma głowica bardzo ułatwia golenie, po kilku goleniach dochodzi się do wprawy i efekt golenia jest bardzo zadowalający, brak podrażnień a skóra gładka jak pupa niemowlaka :) Polecam

  • Zgłoś

Po przetestowaniu Braun WaterFlex mogę stwierdzić,że jest to naprawdę solidny produkt godny polecenia, który szybko i dokładnie goli, nie jest przeznaczony do skory wrażliwej. Jest bardzo lekka. Jeżeli posiada ktoś skórę wrażliwą to bardziej polecam Braun Cooltec. Obie maszynki są wodoodporne, ale WaterFlex można używać z pianką lub żelem. Ogólnie polecam oba produkty firmy BRAUN.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6