Jak zrobić makijaż - fakty i mity

Jak zrobić makijaż fakty i mity

Zasady wykonania makijażu zmieniły się na przestrzeni lat - czy podążasz ich tropem? Oto aktualne trendy w makijażu.


Mit – Zawsze maluj górne i dolne rzęsy.
Prawda – Tak, mascara podkreśla i optycznie otwiera oczy, a także nadaje świeży charakter spojrzeniu, ale nałożona na dolne rzęsy podkreśla również sińce pod oczami i zmarszczki wokół oczu. Ponadto rzęsy z wiekiem stają się coraz bardziej łamliwe, a przez to tusz będzie się bardziej obsypywał. Makijaż oczu będzie bardzo nieestetyczny.

Mit – Podkład nakładaj na twarz tylko w wybranych miejscach.
Prawda – Nowoczesne kosmetyki pozwalają zachować naturalny wygląd nawet przy nałożeniu podkładu na całą twarz. Wiele z nich posiada również dodatkowe zalety, takie jak filtry chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Mit – W pewnym wieku należy używać pomadek do ust w naturalnych kolorach, gdyż jasne pastelowe odcienie optycznie zmniejszają Twoje wargi.
Prawda – Odrobina jasnego koloru może zupełnie odmienić Twój wygląd oraz sprawić, że będziesz wyglądała młodziej. Zamień matowe kolory na odrobinę blasku, który nada Twoim ustom powabny wygląd.

Mit – Nakładając bronzer na te miejsca twarzy, które najszybciej się opalają, zyskujesz zdrowy wygląd.
Prawda – Z upływem lat coraz większym wyzwaniem staje się nadanie naszej skórze gładkości, a dzieje się tak ponieważ traci ona sprężystość. Ciemny puder z połyskującymi drobinkami dodatkowo podkreśla zmarszczki. Natomiast matowy puder dyskretnie podkreśli Twoją urodę. Odrobinę pudru nałóż na policzki oraz kości policzkowe, a następnie użyj bronzera, który nada Ci naturalny wygląd.

Mit – Odrobina pudru z połyskującymi drobinkami w kącikach oczu rozświetli Twoje spojrzenie.
Prawda – Zdecydowanie nie polecamy stosowania pudru z połyskującymi drobinkami, jeżeli masz zmarszczki wokół oczu, gdyż będzie się on w nich gromadził, a Ty będziesz wyglądała po prostu upiornie. Zamiast tego zdecydowanie rekomendujemy nałożenie na kości policzkowe oraz wzdłuż przegrody nosowej, czyli tam gdzie skóra jest bardziej sprężysta i napięta, preparatu rozświetlającego skórę.

Jak zrobić makijaż – fakty i mity (część 2.)
Poznaj aktualne trendy! Sprawdź inne fakty i mity dotyczących makijażu!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ciekawe informacje. O nakładaniu tuszu do rzęs nie wiedziałam.

  • Zgłoś

Artykuł ciekawy, warto przeczytać o aktualnych trendach. ;)

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora