Jak zadbać o siebie przed ważnym wydarzeniem

Jak zadbać o siebie przed ważnym wydarzeniem?

Venus rozumie, że fantastyczny wygląd kobiety podczas najważniejszych w jej życiu wydarzeń daje jej ogromną pewność siebie.


I chociaż makijaż i fryzura są tu niezwykle ważne, to tak naprawdę miękka, gładka i lśniąca skóra jest najlepszym dopełnieniem świetnego wyglądu kobiety. Mamy dla Ciebie kilka rad, co robić przez tydzień przed wielkim wyjściem, aby odkryć w sobie boginię i móc poczuć się i wyglądać najlepiej jak to możliwe, zawsze wtedy, kiedy liczy się to najbardziej.

Odliczanie na tydzień przed…

FAZA PRZYGOTOWAŃ
Aby skóra wyglądała świeżo i promiennie, postaraj się w tygodniu przed wielkim wydarzeniem wykonać dwa razy peeling. Nie zapomnij też o codziennym nawilżaniu, dzięki któremu Twoja skóra pozostanie miękka.

GŁADKIE NOGI
Regularne golenie nóg poprawia wygląd skóry i sprawia, że jest ona delikatniejsza w dotyku (podczas tego zabiegu usuwane są zbędne owłosienie oraz wierzchnia warstwa martwych komórek naskórka). Aby osiągnąć efekt supergładkiej skóry nóg, namocz rosnące na nich włoski przez około 2-3 minuty w ciepłej wodzie, a następnie nałóż na nogi żel do golenia. Gól nogi maszynką przeznaczoną dla kobiet, jak np. Venus Embrace, wykonując lekkie i delikatne pociągnięcia. Na zakończenie koniecznie skorzystaj z balsamu nawilżającego do ciała.

POMYSŁY NA FRYZURĘ
Zawczasu należy również zaplanować swoją fryzurę, którą dobieramy w zależności od rangi nadchodzącego wydarzenia. Pomysły zaczerpnąć można od przyjaciółek lub z magazynów dla kobiet, a następnie trochę poeksperymentować. Zapamiętaj, jakich produktów używałaś podczas wykonywania próbnej fryzury i najlepiej spisz je sobie, dzięki czemu nie spotkają Cię żadne niespodzianki w dniu wielkiego wyjścia.

ROZŚWIETL SWÓJ USMIECH
Nic nie rozbudzi w kobiecie bogini lepiej niż piękny uśmiech. Prosty sposób na szybkie wybielenie zębów zapewnić Ci może np. domowy zestaw wybielający. Oczywiście przed rozpoczęciem zabiegów należy skonsultować się z dentystą i zastosować się do wszelkich wydanych przez niego zaleceń.

POKAŻ SWOJĄ NAJLEPSZĄ TWARZ
Zabieg oczyszczający twarz na tydzień przez wielkim wyjściem sprawi, że skóra będzie promienna, a wszelkie podrażnienia po zabiegu zdążą się zagoić. Zastanów się również nad makijażem na wyjście. Pamiętaj, aby podkreślić tylko jedną partię twarzy i nie uwydatniać wszystkich pozostałych. Przykład: jeśli masz zamiar nałożyć szminkę w bardzo wyrazistym kolorze, postaraj się aby makijaż oczu był neutralny. Analogicznie, jeśli masz zamiar podkreślić oczy, wówczas usta powinny usunąć się na drugi plan.

Venus Swirl
Venus Swirl
(35)

Venus Swirl maszynka z wymiennymi wkładami

Odkryj teraz!

Dzień przed


Na dzień przed wielkim wyjściem należy zadbać o manicure, pedicure i golenie. Ważne jest także nawilżenie skóry balsamem do ciała. Do torebki dobrze jest wrzucić miętówki, błyszczyk do ust, bibułki matujące, szczotkę do włosów, pieniądze, klucze, telefon komórkowy i dokument tożsamości.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ciekawy aktykuł. Najważniejsze jest nasze nastawienie :)

  • Zgłoś
Sheila

Sheila

Zgłoszone

Dobry nastrój w dzień wielkiego wyjscia i usmiech przez cały wieczor utrwalą efekty tygodniowych przygotowań.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora