Jak ukryć odrosty?

Jak ukryć odrosty?

Od ostatniego farbowania włosów minęło trochę czasu i zaczynają pojawiać się nieestetyczne odrosty.


Nie masz czasu na kolejne farbowanie włosów? Chcesz dowiedzieć się jak ukryć odrosty? Oto kilka porad.

1.Dodaj włosom objętości

Najprostszym sposobem na ukrycie odrostów jest nadanie włosom objętości. Jeszcze łatwiej ukryć odrosty, jeśli masz kręcone włosy.
Odrosty są najbardziej widoczne, kiedy proste włosy przylegają do głowy. Nadając włosom objętość u ich podstawy lub je podkręcając, skutecznie ukryjesz odrosty.

2.Noś opaskę

Niektóre fryzury, takie jak: koński ogon, uwydatniają odrosty. Jeżeli jest to Twoja ulubiona fryzura, nie załamuj rąk. Aby ukryć odrosty, noś na głowie opaskę lub apaszkę.
Zyskasz elegancki wygląd.

3.Przesuń przedziałek

Siwe włosy mają tendencje do pojawiania się kępkami. Jeśli Twój przedziałek przebiega przez kępkę siwych włosów, z pewnością je to dodatkowo podkreśli. Postaraj się go przesunąć lub zmienić stronę, na którą zaczesujesz włosy, w ten sposób odrosty choć odrobinę stracą na wyrazistości.

4.Co powiesz na suchy szampon?

Suchy szampon może chwilowo zamaskować odrosty. Ponadto może chronić kolor Twoich włosów, opóźniając ich kolejne mycie. Woda i szampon to dwaj najgorsi wrogowie farbowanych włosów. Możesz też nałożyć na odrosty zmywalny kolor za pomocą małej szczoteczki.

5.Pozostań blisko swojego naturalnego koloru 

Farbując włosy, wybierz odcień zbliżony do Twojego naturalnego koloru włosów, wówczas odrosty będą mniej widoczne. Nieważne, czy chcesz rozjaśnić, czy przyciemnić włosy, dla naturalnego efektu wybieraj odcienie farby najwyżej o dwa tony inne. Z kolei pasemka są bardziej subtelną propozycją w porównaniu z farbowaniem całych włosów.


Przeczytaj również:

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Jak zrobić opaskę na włosy?
Wieczorem masz randkę!...


Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

tak to bardzo pomysłowe rady.

  • Zgłoś

są juz specjalne farby przeznaczone tylko i wylacznie do odrostow , niestety jak dotad tylko do kupienia w niemczech .

  • Zgłoś

Osobiście korzystam z suchego szamponu .Polecam.

  • Zgłoś
nusiek

nusiek

Zgłoszone

...mi się podoba pomysł z opaską jak i z przedziałkiem... kryjąc niedoskonałości włosów-można zmienić lekko fryzurę :)

  • Zgłoś

Super pomysł z tą opaską

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867