Jak Twój mężczyzna powinien zapuścić brodę?

Jak Twój mężczyzna powinien zapuścić brodę?

Jedni uważają, że prawdziwy mężczyzna powinien być zawsze gładko ogolony, podczas gdy inni twierdzą, że prawdziwy mężczyzna musi mieć brodę. Niniejszy artykuł pragniemy zadedykować właśnie tej drugiej grupie. Jak pomóc ukochanemu w zapuszczeniu pięknej i zadbanej brody?


1. Właściwa dieta i zdrowy tryb życia

W naszym organizmie wszystkie elementy łączą się ze sobą, dlatego aby mieć piękną i gęstą brodę, trzeba się dobrze odżywiać. Dlatego też postaraj się, by w diecie Twojego partnera znalazło się więcej białka. Dobrym dodatkiem będą też witaminy B6, C i E zawierające biotynę – ważny budulec włosa. Staraj się też dopilnować, by Twój ukochany dobrze się wysypiał i unikał stresów.

2. Przyjacielskie wsparcie

Niestety, idealnej długości broda nie urośnie w ciągu jednej nocy. Przez jakiś czas trzeba będzie się pomęczyć. Pokusa, by zgolić zarost, może być na tyle duża, że nie obejdzie się bez Twojego wsparcia! Praw swojemu mężczyźnie komplementy, dopinguj go. Możesz się z nim nawet o coś założyć, by dać mu więcej powodów do niegolenia się.

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

3. Idealny kształt

Twój partner powinien zrozumieć, że zapuszczanie zarostu nie oznacza, że nie będzie musiał się już w ogóle golić. Jest wręcz przeciwnie – od teraz usuwanie zbędnych włosków będzie wymagało jeszcze większej dokładności i staranności. W początkowym okresie mężczyzna może eksperymentować z kształtem zarostu, by znaleźć ten, który będzie mu najbardziej pasował. By ułatwić swojemu ukochanemu to zadanie, możesz sprezentować my wspaniałego pomocnika – golarkę Braun Series z ruchomą głowicą zapewniającą maksymalnie dokładne i czyste golenie.

4. Regularna pielęgnacja

By włosy na brodzie były mocne i gęste, można je regularnie odżywiać olejkiem rycynowym. Zaproponuj swojemu mężczyźnie, by przynajmniej raz w tygodniu wsmarowywał olejek w brodę na noc, a rano spłukiwał. Warto jednak pamiętać o położeniu ręcznika na poduszce, by nie poplamić pościeli. By broda była bardziej miękka, podaruj swojemu mężczyźnie odżywkę do włosów – lub po prostu pozwól mu korzystać ze swojej. Ale suszarki już mu nie dawaj – brodę najlepiej po prostu wytrzeć ręcznikiem zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

to prawda naprawdę to oszustwo naprawdę nie dasię tą maszynką zgolić każdedo włosa

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora