Jak się golić bez podrażnień?

Jak się golić bez podrażnień?

Podziękujmy Piotrowi I za to, że mężczyźni zgolili brody i zaczęli wyglądać bardziej czysto i schludnie. Szkoda tylko, że nie można wydać dekretu, który rozwiązałby problem podrażnień po goleniu! Nic nie szkodzi – zawsze możemy wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc naszym mężczyznom poradzić sobie z tym problemem:


  1. Podpowiedz ukochanemu, by golił się zawsze po prysznicu, gdy ciepła para zmiękczy włosy. By jeszcze bardziej wzmocnić efekt, podsuń mu swoją odżywkę do włosów. Niech nakłada ją na brodę na czas mycia.
  2. Bardzo często mężczyźni stronią od kosmetyków, uważając je za niemęskie. Niesłusznie. Podaruj mu dobry peeling, by chociaż raz w tygodniu usuwał martwe komórki skóry.
  3. Dobra golarka to klucz do pięknej skóry. Nie musisz czekać na specjalną okazję, by podarować swojemu mężczyźnie dobrą, nowoczesną golarkę. Zrób to już dzisiaj! Jeżeli Twój partner ma skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień, idealnym wyborem dla niego będzie Braun WaterFlex, którą można używać w połączeniu z wodą i pianką do golenia, lub Braun CoolTec z funkcją chłodzenia skóry.
  4. Poradź swojemu ukochanemu, by po goleniu umył twarz chłodną wodą. To pomoże zamknąć pory i zmniejszy ryzyko wrastania włosów.
  5. Podaruj mu też dobry żel lub krem po goleniu. Tego typu kosmetyki pomagają zmiękczyć skórę i zmniejszają zaczerwienienia.
  6. Można też uciec się do tradycyjnych metod. Przygotuj mu wywar z nagietka, rumianku lub kory dębu. Możesz też rozpuścić 2 tabletki aspiryny, dodać do niej glicerynę i wmasować w skórę (bez spłukiwania).
  7. Możesz również doradzić swojemu mężczyźnie, by golił się wieczorem, a nie rano. Przez noc skóra odpocznie i zregeneruje się.
  8. Oducz swojego partnera wycierania twarzy ręcznikiem. Po pierwsze nie masz pewności, że ręcznik jest idealnie czysty, a po drugie – nie ma sensu dodatkowo męczyć skóry. Niech sama wyschnie.
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

Pomóż ukochanemu wygrać walkę z podrażnieniami i cieszyć się piękną i miękką skórą.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Najtrudniej jest przekonać mężczyzn do stosowania kosmetyków

  • Zgłoś

Edyta

Zgłoszone

Wiele cennych wskazówek

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora