Jak pięknie wyglądać w dniu ślubu?

Jak pięknie wyglądać w dniu ślubu?

W życiu każdej kobiety są pewne wyjątkowe daty (studniówka, zaręczyny, ślub, urodziny), kiedy chce wyglądać szczególnie. Przygotowania do tej ważnej chwili chcemy zacząć jak najwcześniej, tak żeby niczego nie przeoczyć czy nie pominąć.


Z jakiegoś powodu w pierwszej kolejności myślimy o sukience. Wydaje nam się, że dobrze dobrana sukienka to klucz do sukcesu. Ale chwila, moment – to przecież nie szata zdobi człowieka, ale człowiek szatę! Czy sukienka zdoła odwrócić uwagę gości od zaniedbanych włosów, kiepskiej cery, niechcianych włosków na twarzy czy zbędnych kilogramów? Oczywiście, że nie! Może więc warto zająć się sobą, a kwestię wyboru sukienki zostawić na koniec?

  1. Piękne włosy. Na kilka miesięcy przed uroczystością zapomnij o jakichkolwiek eksperymentach z włosami. Ekstremalne farbowanie, trwała, podejrzane kosmetyki – wszystko to zostaw na później. Zorganizuj swoim włosom odpoczynek w domowym SPA. Dwa razy w tygodniu nakładaj na nie odżywcze maski, nie zapominaj o odżywkach do włosów i w miarę możliwości ogranicz korzystanie z suszarki.
  2. Zachwycająca figura. Niestety, w kilka miesięcy nie staniesz się mistrzynią świata w fitnessie, ale na pewno zdążysz chociaż trochę popracować nad swoim ciałem. Zrezygnuj ze słodyczy, produktów mącznych i alkoholu. Do kolacji dodawaj dużo warzyw. Dużo się ruszaj i uprawiaj sport.
  3. Cera bez skazy. Twarz jest tą częścią ciała, która chyba najbardziej przykuwa wzrok. Odpowiednio wcześnie zaplanuj makijaż i rozpocznij pielęgnację cery. Jeśli na Twojej twarzy pojawiają się zbędne włoski, musisz się ich pozbyć. Lepiej przy tym nie eksperymentować i skorzystać ze specjalnego depilatora do twarzy Braun, wyposażonego w szczoteczkę do głębokiego oczyszczania skóry. Dzięki niemu możesz być pewna, że Twoja skóra będzie czysta i gładka.
  4. Delikatna i jędrna skóra. Po każdym wyjściu spod prysznica nawilżaj skórę mleczkiem lub masłem do ciała. Jeśli masz z natury bardzo jasną skórę i uważasz, że jej kolor nie najlepiej pasuje do Twojej sukienki, zadbaj o lekką opaleniznę. Pamiętaj, by opalać się stopniowo. Nie odkładaj tego na ostatni moment. Chyba nie chcesz w tak ważnym dniu wyglądać jak pomidor?
  5. Manicure. Dłonie zawsze przyciągają wzrok, dlatego manicure jest obowiązkowy. Oczywiście nie należy go robić ze zbyt dużym wyprzedzeniem, ale też nie powinno się go zostawiać na ostatnią chwilę. W pośpiechu może zwyczajnie braknąć na niego czasu.
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

Życzymy Ci, by ważne wydarzenie przeszło Twoje najśmielsze oczekiwania, a Twoja uroda olśniła wszystkich gości!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ona24

Zgłoszone

No cóż...trzeba zacząć myśleć o tym. ;-)

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora