Jak dobierać ubrania do sylwetki

Jak dobierać ubrania do sylwetki?

Robisz porządki w szafie? A może wybierasz się na zakupy? Dowiedz się, jak wybierać ubrania, aby uwydatnić to, czym możesz się pochwalić, jednocześnie kamuflując niedoskonałości!


Określ swój typ sylwetki

Przed przystąpieniem do jesiennych porządków lub zakupu nowych ubrań, warto, abyś spróbowała określić swój typ sylwetki. Będzie Ci wówczas dużo łatwiej pozbyć się strojów nieodpowiednich do Twojej figury, a nowe ubrania dobierzesz do sylwetki znacznie uważniej. Najczęściej występujące typy sylwetki to gruszka, jabłko, marchewka oraz klepsydra. Masz szerokie biodra, wciętą talię oraz wąskie ramiona i mały biust? Reprezentujesz typ figury nazywany gruszką. Jeśli zaś tyjesz przede wszystkich w brzuchu i okolicach talii - jesteś jabłkiem. Sylwetka szeroka w ramionach i wyjątkowo wąska w biodrach jest charakteryzowana jako marchewka. Proporcjonalna figura, z wcięciem w talii, dużym biustem, szerokimi biodrami i udami to popularna klepsydra.

 

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Jak dobierać ubrania do sylwetki?

W zależności od typu figury zastosuj się do odpowiednich zaleceń. Pozwolą Ci one czuć się zgrabnie i unikniesz modowej wpadki.

Kobiety o figurze typu gruszka powinny eksponować wąskie ramiona. Kroje, które są dla nich wskazane to bluzki bez ramiączek, z dekoltem typu łódka oraz rękawkami - bufkami. Szerszy dół łatwo ukryją zwiewne spódnice i sukienki. Przy sylwetce przypominającej jabłko w pierwszej kolejności należy zadbać o zakamuflowanie wystającego brzuszka. Pomocne będą koszule z podwójnym rzędem guzików na wysokości talii oraz proste, pozbawione ozdób bluzki z dużym, przyciągającym uwagę dekoltem. Panie reprezentujące typ figury marchewka mogą sobie pozwolić na asymetryczne swetry i sukienki, powinny jednak wybierać bluzki dające wrażenie wcięcia w talii (np. z lampasami po bokach). Na sylwetce zrównoważonej, takiej jak klepsydra, świetnie będą się prezentowały ołówkowe spódnice, spodnie o prostych nogawkach oraz bluzki z kopertowym dekoltem. Panie o pełniejszych kształtach powinny pamiętać o wysokich obcasach, które niezawodnie wysmuklają sylwetkę. 

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867