Golenie skóry głowy

Golenie skóry głowy

Mężczyźni borykają się z licznymi problemami związanymi z goleniem.


Na szczęście, oferujemy skuteczne rozwiązania najczęściej napotykanych problemów.

G Fakt:

Jeden z powszechnych mitów głosi, że za utratę włosów odpowiedzialne są geny.

Niezależnie, czy szukasz rozwiązania na kłopoty z rzadkimi włosami czy chcesz zmienić swój wygląd, odpowiednie golenie skóry głowy pozwoli Ci uzyskać optymalny rezultat. Zacznij od maszynki do strzyżenia i zetnij włosy możliwie najkrócej. Następnie, zastosuj się do poniższych porad:

Przed ogoleniem głowy umyj ją pod prysznicem:
Wejdź pod prysznic na kilka minut, aby włosy stały się bardziej elastyczne.

Nałóż żel do golenia:
Najlepiej używaj żelu do golenia, a nie mydła. Żel do golenia mniej wysusza skórę w porównaniu ze zwykłym mydłem z wodą oraz nie zatyka maszynki. Żel do golenia zapobiega odparowaniu wody, a jednocześnie sprawia, że włosy są elastyczne, co pozwala na delikatniejsze przesuwanie maszynki do golenia po skórze, a także zmniejsza nieprzyjemny efekt ciągnięcia włosów.

Gillette Fusion maszynka do golenia
Gillette Fusion
(138)

Gillette Fusion maszynka do golenia + wymienne ostrza 2 sztuki

Odkryj teraz!

Użyj ulepszonego modelu maszynki do golenia:
Wysokiej jakości maszynka do golenia gwarantuje dokładne golenie i wydłuża czas do kolejnego golenia.

Stosuj odpowiednią technikę:
Gól się wykonując lekkie i delikatne ruchy: to maszynka do golenia wykonuje pracę, a nie Ty. Rozpocznij od golenia w kierunku wzrostu włosa. Następnie, w miarę potrzeby przejedź maszynką w kierunku „pod włos” w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu.

Opracuj plan działania:
Golenie rozpocznij od przodu głowy do tyłu, następnie zgól boki. Używaj jednocześnie lusterka ręcznego i ściennego. Będziesz miał lepszy widok tyłu głowy.

Wykonuj lekkie i delikatne ruchy:
Maszynka zrobi to za Ciebie. To najlepszy sposób na łagodne i dokładne golenie.

Nałóż produkt nawilżający, niezatykający porów:
Produkt nawilżający niezatykający porów zapobiega ich blokowaniu, co zmniejsza ryzyko powstawania wyprysków i zapobiega wysuszaniu skóry głowy.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dobór maszynki to jeden z ważniejszych punktów, jeśli nie najważniejszy. Od ponad 10 lat gole głowę regularnie. Polecam maszynki min z trzema ostrzami. Delikatnie usuwają włosy i nie tną skóry. Co do prysznica przed goleniem to sprawdziłem i polecam.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867