Fryzura na pierwszą randkę

Fryzura na pierwszą randkę

Pierwsza randka jest nierozerwalnie związana ze stresem, który dotyczy obu stron.


Spróbuj go zminimalizować!

Z bezstresową pierwszą randką jest trochę tak, jak z yeti – nikt jej nie widział. Dla większości z nas wiąże się ona choćby z podenerwowaniem, co jest jak najbardziej naturalną reakcją. W końcu jesteśmy w towarzystwie osoby, której jeszcze nie znamy, zależy nam, aby wypaść jak najlepiej, a często wiążemy z tym wydarzeniem także spore nadzieje. Aby czuć się komfortowo, dodać sobie pewności siebie i nie płoszyć myśli troską o fryzurę, nasz stylista przygotował kilka rad.

Fryzura dobrana do okazji

Pierwsza randka rzadko bywa niespodzianką. Zwykle doskonale zdajemy sobie sprawę z tego dokąd idziemy i w jakim otoczeniu będziemy przybywać. Jeśli mężczyzna zaprosił Cię do wykwintnej restauracji, opery czy teatru, warto postawić na klasyczną, elegancką i stonowaną fryzurę. Świetnie sprawdzi się upięcie z kłosem, delikatny kok czy lekkie fale. Nie przesadzaj jednak ze strojnością swojej fryzury – nie wybierasz się w końcu na wesele! Gdy pierwszej randce towarzyszyć będzie luźna atmosfera, bo wybieracie się na rockowy koncert, do kina czy po prostu do pubu – możesz zdecydować się na odrobinę ekstrawagancji: rozmierzwiony kucyk, artystyczny nieład czy niedbałe upięcie na pewno doda Ci uroku.

Wypróbuj wcześniej!

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Nawet jeśli swoją fryzurę wybrałaś na długo zanim nadeszła „chwila prawdy”, może przyjść moment, że szykując się do wyjścia staniesz przed lustrem i nie będziesz pewna, co tak właściwie powinnaś ze swoimi włosami zrobić. Dlatego warto przećwiczyć jej wykonanie poprzedniego wieczoru. Dzięki temu kolejny raz tę fryzurę wykonasz szybciej i łatwiej oraz poprawisz dostrzeżone poprzedniego dnia mankamenty!

A może fryzjer?

Wizyta u fryzjera przed pierwszą randką jest oczywiście jakimś wyjściem, ale… ta pierwsza randka to przecież nie jest szalenie ważna oficjalna uroczystość! Tego rodzaju przygotowania tylko dodadzą Ci stresu i sprawią, że podczas spotkania będziesz czuła się jeszcze bardziej spięta. Musisz uwierzyć, że jesteś w stanie wykonać idealna stylizację sama, dzięki której będziesz wyglądała zalotnie, nieco tajemniczo i przede wszystkim – naturalnie!

Utrwalaj!

Aby podczas pierwszej randki nie zadręczać się myślą o możliwym nieładzie na głowie, zastosuj kosmetyki utrwalające. Lakiery, pianki i żele zapewnią Ci niezawodne utrwalenie Twojej fryzury, nie skleją włosów i zagwarantują długotrwały blask.

I na koniec rada najważniejsza: podczas pierwszej randki koniecznie bądź sobą!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867