Farbowanie włosów: dip-dye

Farbowanie włosów: dip-dye

Chciałabyś zmienić fryzurę i kolor włosów i spróbować czegoś nowego i odważnego? A może masz już dość półśrodków w farbowaniu i chcesz się dowiedzieć, czy można w łatwy sposób nadać włosom zabawny, śmiały i niebanalny odcień? Wypróbuj najmodniejszą technikę farbowania końcówek włosów - dip-dye.


Czym jest dip-dye?

Dip-dye (z ang.: "zanurzyć w farbie") to technika polegająca na farbowaniu końcówek włosów na kilka odcieni jednego, nawet najbardziej nietypowego koloru. Światowe gwiazdy show businessu pokochały dip-dye i śmiało eksperymentują ze swoimi włosami.

Jak prawidłowo zafarbować włosy metodą dip-dye?

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!
  1. W pierwszej kolejności musisz rozjaśnić tę część włosów, którą zamierzasz pofarbować. Farbowanie na bardzo ciemne lub jaskrawe kolory (na przykład na niebiesko lub fioletowo) wymaga całkowitego rozjaśniania, dlatego zacznij od lżejszego koloru – np. różowego.
  2. Rozjaśnij włosy przestrzegając instrukcji załączonej do farby do włosów.
  3. Przed przystąpieniem do rozjaśniania podziel włosy na pasma, dzięki temu cały zabieg będzie prostszy i skuteczniejszy. Od razu wyznacz granicę, do której będziesz nakładała gradient. Możesz nałożyć farbę na same końcówki włosów, albo też - jeśli zechcesz - do połowy ich długości. Wszystko zależy od Twojego samopoczucia i wyobraźni!
  4. Rozprowadź rozjaśniacz na włosach przy pomocy grzebienia i zawiń je w folię. Po upływie czasu podanego w instrukcji umyj włosy.
  5. Zabieramy się za farbowanie dip-dye! Sposób postępowania jest praktycznie taki sam, jak w przypadku rozjaśniania: ponownie podziel włosy na pasma, nanieś farbę i każde pofarbowane pasmo zawiń w folię. Gdy minie czas podany w instrukcji, zmyj farbę przy pomocy szamponu i nałóż odżywkę.
  6. Teraz pozostaje jedynie ułożenie fryzury, która podkreśli wszystkie odcienie różu na końcówkach włosów. Proponujemy wyprostowanie włosów prostownicą Braun Satin Hair 7. Technologia IONTEC ochroni zafarbowaną część włosów przed przegrzaniem, pomoże włosom zachować odpowiedni poziom nawilżenia, nada im miękkość i blask. Prostownicą Braun Satin Hair 7 prostuj każde pasmo włosów od nasady aż po końce. Powalająca fryzura z kolorowymi końcówkami gotowa!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora