Depilator do twarzy – plusy i minusy

Depilator do twarzy – plusy i minusy

Zabawne, że wśród zalet bycia kobietą mężczyźni wymieniają fakt, że nie musimy się golić. A przecież każda dziewczyna w pewnym wieku dowiaduje się, że nogi i pachy powinny być idealnie gładkie. Uznajemy to za oczywiste i po prostu spokojnie włączamy zabieg depilacji do swojego planu dnia. Ale gdy włosy zaczynają rosnąć również na twarzy, można wpaść w prawdziwą panikę! Nie możemy przecież zacząć się golić jak mężczyźni, to jasne. Musimy więc szukać nowocześniejszych sposobów!


Włosy na twarzy nie są tak obfite jak te na nogach, stąd też ich depilacja wymaga większej precyzji. Oznacza to, że zwykły depilator zastosowany na twarz będzie jak słoń w składzie porcelany. Mamy jednak wspaniałą alternatywę – depilator przeznaczony specjalnie do twarzy! Zatrzymajmy się na chwilę przy plusach i minusach takiego rozwiązania.

Plusy:

1. W odróżnieniu od tradycyjnego depilatora depilator do twarzy ma maleńką głowicę:

  • dzięki temu możesz usuwać włoski nawet z tak trudno dostępnych miejsc, jak nos,
  • lub też korygować linię brwi bez obaw, że usuniesz za dużo włosków.
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator
(1)

Braun Silk-epil Series 9 9-969V epilator

Odkryj teraz!

2. Depilacja przy pomocy depilatora do twarzy jest zdecydowanie szybsza i skuteczniejsza niż przy użyciu pęsety. Głowica depilująca w nowym depilatorze do twarzy Braun obraca się z prędkością 1200 obrotów na minutę. Oznacza to, że w tym samym czasie, gdy Ty męczysz się z wyrwaniem jednego włoska przy użyciu pęsety, depilator zrobiłby to już 200 razy.
3. Włoski usuwane są razem z cebulkami, dzięki czemu możesz zapomnieć o nich na dłużej.
4. Niektóre depilatory posiadają w komplecie dodatkową nasadkę ze szczoteczką do głębokiego oczyszczania porów – takiego efektu z pewnością nie osiągniesz, myjąc twarz jedynie dłońmi.

Minusy:

1. Największy minus wszystkich depilatorów to bez wątpienia ból. Niestety, nie da się wyrywać włosków całkowicie bezboleśnie. W tym wypadku sprawdza się stara zasada: chcesz być piękna, musisz pocierpieć. Ale jest i dobra wiadomość: po kilku razach skóra przyzwyczai się do zabiegu i ból będzie mniejszy.
2. Lepiej nie wykonywać depilacji na krótko przed wyjściem z domu. Zaczerwienienie po zabiegu mija dopiero po pewnym czasie.
Raz na zawsze zapomnij o niechcianych włoskach na twarzy!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

piotre

Zgłoszone

Ciekawe rozwiązanie choc podchodze do niego z dystansem

  • Zgłoś

Depilator do twarzy - jak tylko zobaczyłam ten produkt pomyślała "czego to ludzie nie wymyślą...". Jednak przyznał szczerze, że teraz gdy coraz więcej o tym czytam, coraz bardziej intryguje mnie to cudo. Mam nadzieję, że w przyszłości ktoś obdarzy mnie takim prezentem będę mogla na własnej skórze przetestować jego działanie:)

  • Zgłoś
Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Super zdjęcia! Ja również jestem mile zaskoczona odżywką w piance Pantene - jest idealna dla Moich cienkich, długich włosów. W końcu zaczęły się ładnie układać i prostownice odłożyłam na bok :)

"

przez Ambasadora
karolinaa91107675

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Lekka Odżywka świetnie sprawdziła się na moich włosach są lśniące, miękkie, zdrowe i puszyste. Po prostu jest świetna. I to nie tylko moje zdanie, ale również moich przyjaciół i znajomych. Serdecznie polecam

"

przez Ambasadora
mamaaliijasia