Depilacja woskiem w domu krok po kroku

Depilacja woskiem w domu krok po kroku

Usuwanie zbędnego owłosienia to zabieg, który traktujemy dziś niemal jak obowiązek.


Jest on powszechnie stosowany przez kobiety na całym świecie, a co jakiś czas pojawiają się coraz nowsze metody depilacji, spośród których każda z nas może wybrać najbardziej dogodną dla siebie. Poniżej prezentujemy kilka porad dotyczących prawidłowej depilacji woskiem.

Gillette Venus Snap
Gillette Venus Snap
(89)

Zestaw podarunkowy Gillette Venus Snap

Odkryj teraz!
  1. Przygotuj wosk, szpatułkę, bawełniane paski oraz preparat łagodzący.
  2. Aby odtłuścić powierzchnię skóry, dokładnie ją umyj i osusz.
  3. W naczyniu z gorącą wodą umieść pojemnik z woskiem. Sprawdź jego temperaturę na nadgarstku, tak aby nie był ani za gorący, ani za chłodny.
  4. Za pomocą szpatułki delikatnie nałóż wosk, zgodnie z kierunkiem wzrastania włosków.
  5. Dociśnij wosk za pomocą pasków bawełny i odczekaj aż ostygnie.
  6. Zdecydowanym i energicznym ruchem zerwij paski pod włos, zaczynając od tego, który nałożyłaś jako pierwszy.
  7. Zmyj resztki wosku za pomocą oliwki. Delikatnie nałóż preparat łagodzący i ciesz się gładką skórą!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ja raczej stonię od tego typu depilacji.. Jakos przeraża mnie myśl o bólu, chociaż depiluję nogi elektrycznym depilatorem a przecież moze to i jeszcze gorsze.. :x Sama nie wiem,

  • Zgłoś

Idealny artykuł dla mnie. Właśnie przymierzam się do pierwszej przygody z woskiem. Ostatnio testowałam na niewielkim fragmencie ciała i ból był znośny. Mam takie przeczucie, że to może być moja ulubiona forma depilacji. Bo jest szybka, aplikacja jest łatwa, a efekt utrzymuje się długo. Od koleżanek wiem że to najbardziej dokładna metoda która nie pozostawia wrastających włosków. Muszę spróbować.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora