Depilacja okolic bikini

Depilacja okolic bikini

Depilacja okolic bikini pozostaje dla wielu kobiet sporym wyzwaniem.


Okazuje się jednak, że wcale nie musi być ona trudna – wystarczy zastosować kilka prostych wskazówek.

Okolice bikini to szczególnie wymagający obszar – w tych miejscach włosy rosną do środka i w dół, i wydają się być bardziej gęste, grube i kręcone niż włosy na nogach czy pod pachami. Skóra w okolicach bikini jest szczególnie delikatna, co sprawia, że ten obszar jest dla wielu kobiet problemem podczas depilacji. Ponadto, skóra w tych miejscach jest mniej napięta niż na nogach, a tym samym bardziej odporna na depilację.

Przed depilacją

 1. Ważne jest, aby przygotować skórę i włosy przed rozpoczęciem depilacji. Zaleca się kąpiel lub prysznic.
 2. Aby osłabić włosy i zapewnić gładki poślizg maszynki po skórze, użyj odpowiedniej ilości nawilżającego żelu do golenia. Stosuj żel do golenia z aloesem np. Satin Care Sensitive Skin Shave Gel.


Podczas depilacji

Simply Venus 3 Plus – maszynka jednorazowa
Simply Venus 3+
(141)

Simply Venus 3+ maszynka jednorazowa

Odkryj teraz!
 1. Podczas depilacji okolic bikini naciągnij skórę tak, aby była ona równie naprężona jak na nogach. W ten sposób zmniejszysz prawdopodobieństwo uszkodzenia skóry i ułatwisz dostęp maszynki, dzięki czemu golenie będzie dokładniejsze.
 2. Stosuj depilację regularnie, używając zaawansowanej technologicznie maszynki z wieloma ostrzami np. Venus Embrace. Ta maszynka została zaprojektowana, aby zapewnić kobietom łatwą oraz wygodną depilację; ma ona owalny kształt kasety, po to, aby dopasować się do kształtów kobiecego ciała oraz ergonomiczny uchwyt, w celu zapewnienia pełnej kontroli podczas depilacji trudno dostępnych miejsc takich, jak np. okolice bikini.
 3. Wykonuj lekkie, delikatne pociągnięcia, wywierając jak najmniejszy nacisk na maszynkę; zbyt mocne naciskanie maszynki zwiększy szanse podrażnienia okolic bikini.
 4. W przypadku, gdy musisz wydepilować tę samą okolicę dwa razy, ponownie zaaplikuj żel do golenia.


Po depilacji

 1. Po zakończonej depilacji opłucz skórę zimną wodą, a następnie osusz.
 2. Upewnij się, że ostrza wymieniane są regularnie; tępe ostrza nie są skuteczne, a w czasie golenia okolic bikini najlepiej wykonywać jak najmniejszą liczbę pociągnięć maszynką.
 3. Warto zastosować balsam po goleniu

Dla kobiet, które przycinają włosy w okolicach bikini, oferujemy Venus Bikini Trimmer, wyposażony w pojedyncze ostrze oraz ochronny grzebień, który jest bezpieczniejszy i mniej kłopotliwy w użyciu niż stosowanie nożyczek.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Koniecznie musze wyprobowac ��

 • Zgłoś

Również muszę spróbować bo już naprawdę nie wiem jak mam to robić żeby nie dostawać czerwonych chrostek.

 • Zgłoś
biedr0

biedr0

Zgłoszone

Ja mam zawsze podrazenienia :(

 • Zgłoś

Uhh.. Problematyczne, faktycznie. Ale moze i spróbuje :)

 • Zgłoś

Dziekuje napewno skorzystam

 • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Super zdjęcia! Ja również jestem mile zaskoczona odżywką w piance Pantene - jest idealna dla Moich cienkich, długich włosów. W końcu zaczęły się ładnie układać i prostownice odłożyłam na bok :)

"

przez Ambasadora
karolinaa91107675

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

Opinia o Lekkiej Odżywce Pantene

"

Lekka Odżywka świetnie sprawdziła się na moich włosach są lśniące, miękkie, zdrowe i puszyste. Po prostu jest świetna. I to nie tylko moje zdanie, ale również moich przyjaciół i znajomych. Serdecznie polecam

"

przez Ambasadora
mamaaliijasia