Depilacja nóg na wiosnę

Depilacja nóg na wiosnę

Depilacja nóg: jak mieć piękne nogi.


Wiosna już za pasem a zatem czas na odkrycie swojego ciała i pokazanie nóg. W związku z tym wato pomyśleć jak zadbać o to by wyglądały pięknie. Jak to zrobić?
Przestawiamy kilka kroków i sposobów, które ułatwią wybranie swojego sposobu pielęgnacji wraz z nadchodząca wiosną.

Pielęgnacja i nawilżenie
Warto zadbać by nasze nasza skóra dostała odpowiednie nawilżenie po zimie. Z reguły w tym okresie skóra robi się szorstka i przesuszona, dlatego warto jest zadbać o to aby maksymalnie ją zregenerować. Oprócz powszechnie znanych balsamów i kremów, dobrze jest pielęgnować ją specjalnymi emulsjami do kąpieli oraz olejkami, które w doskonały sposób wpływają na stan naszej skóry.

Depilacja czyli gładka skóra
Sposobów na gładką, idealną skórę jest tak naprawdę mnóstwo. Począwszy od golenia nóg maszynką, skończywszy na depilacji laserowej. Oto kila z nich.

Depilacja maszynką - daje efekt natychmiastowy, choć krótkotrwały, z reguły trwający około 2-3 dni. Idealny do tego jest zestaw krem i maszynka do golenia Gillette Venus.

Gillette Fusion ProShield Maszynka do golenia z technologią Flexball
Gillette Fusion ProShield Maszynka do golenia z technologią Flexball
(10)

Gillette Fusion ProShield Maszynka do golenia z technologią Flexball

Odkryj teraz!

Depilacja woskiem – efekt utrzymuje się około 3 tygodni. Podczas usuwania włosy osłabiają się i odrastają słabsze (często jest też ich mniej). Jest to dość powszechny zabieg. Ważne, w tym przypadku, jest przede wszystkim odpowiednie naciągnięcie skóry, które zmniejszy ból i pozwoli uniknąć niechcianych siniaków, dlatego też bezpieczniej zabieg jest wykonywać u profesjonalisty. Po zabiegu skóra początkowo może być zaczerwieniona, wtedy dobrze jest zastosować żel łagodzący. Problemem mogą okazać się także wrastające włoski (w momencie gdy wyrywamy włoski, cebulki osłabiają się i zdarza się, że nie mogą przebić się przez skórę), jednak w tym wypadku pomocne będą peelingi oraz środki tj. ampułki, żele czy kremy, zapobiegające ich ponownemu wrastaniu.

Depilacja pastą cukrową – to najbardziej bezpieczna metoda. Nadaje się dla osób ze skłonnościami alergicznymi jak też dla tych z delikatną skórą. Jest to zabieg mniej bolesny niż w przypadku wosku, gdyż pasta przykleja się tylko do włosków w nie do skóry.

Zadbaj o to aby Twoje stopy wyglądały pięknie i zdrowo
Kiedy zbędne owłosienie znika z naszych nóg dobrze jest zatroszczyć się także o stopy. Powinniśmy o nie dbać, tak naprawdę cały rok. Podczas każdej kąpieli warto usunąć naskórek (pumeksem bądź specjalną tarką), lub skorzystać z usług gabinetów kosmetycznych oferujących różnego rodzaju zabiegi pielęgnujące np z pedicure. To klasyczny i najbardziej znany zabieg, z reguły polega na kąpieli stóp, usunięciu zrogowaciałego naskórka oraz opiłowaniu paznokci. Często jednak zabiegi w różnych gabinetach różnią się od siebie np. Spa pedicure jest poszerzony o peeling stóp, masaż i aplikację specjalnych kremów zaś parafinowy jest połączony z kąpielą parafinową, która ma rewelacyjne działanie pielęgnujące

Pozostaje tylko czekać na ciepłą wiosnę…

Jak zadbać o nogi?

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Bardzo dobry jest krem do depilacji z Eveline Nie uczula i trzyma dość długo ;))

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867