Must-have w kobiecej torebce

Pokaż mi swoją torebkę, a powiem Ci kim jesteś. W tym nieco przerobionym przysłowiu jest sporo prawdy. Zawartość mojej torebki zmieniała się przez lata, ale dziś mogę śmiało stwierdzić, że jest w niej wszystko, czego na co dzień potrzebuję. Jeśli więc ktoś zapyta mnie, co zabrałabym ze sobą na bezludną wyspę bez wahania odpowiem, że… moją torebkę ;), bo mam tam przybory na każdą ewentualność. Jeśli jesteś ciekawa co też noszę na co dzień w torebce koniecznie obejrzyj mój film.


Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Czasami mam wrażenie ,że moja torebka zawiera wszystko ,wszystko nie szczególnie potrzebnego ;) Zawsze mam coś do poczesania , przeciwbólowego,nawilżającego .. masa rzeczy ;) Dlatego zastanawiam się nad zakupem mniejszej torebki ;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora