Jak dbać o siebie na zewnątrz i od środka?

Jak zadbać o własne ciało na zewnątrz i od środka by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem? W tym krótkim filmiku zdradzam Wam moje patenty na młody wygląd oraz to, skąd czerpię energię do życia. Jesteście ciekawe? Zapraszam do obejrzenia mojego kolejnego filmu.


.

Venus Oceana
Venus Oceana
(51)

Venus Oceana maszynka jednorazowa

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dla mnie to dużo pić zdrowej mineralnej wody i sporo ruchu a do tego owoce i warzywka i jestem pełna wigoru i zdrowia :)

  • Zgłoś

dużo wody, odpowiednia ilość snu, sporo ruchu no i oczywiście Gillette

  • Zgłoś

Herbatki ziołowe i woda ;D Nic więcej.

  • Zgłoś
olapab

olapab

Zgłoszone

dobra zielona herbatka ;)

  • Zgłoś

ja również pije czystek, rozglądam się teraz za jakimiś witaminkami wzmacniającymi włosy i paznokcie. Może dziewczyny coś polecicie dobrego??

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora