Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Ubrania od młodych polskich projektantów

ubrania-od-mlodych-polskich-projektantow
0
Poszukiwanie oryginalnej sukienki, całodzienna wyprawa do galerii handlowej, a następnie... widok koleżanki w identycznym modelu!

Większość z nas zna to nieprzyjemne uczucie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej poszukiwania wyjątkowych ubrań i dodatków prowadzimy poza salonami największych sieci odzieżowych. I bardzo dobrze, bo polska moda zdobywa rzesze zwolenników, a młodzi projektanci wkraczają na salony. Gdzie kupować ubrania młodych zdolnych?

O tym, że polska moda ma się świetnie świadczą nie tylko sukcesy tych najbardziej znanych. Młodych polskich projektantów coraz częściej cenią modowe magazyny, ich projekty prezentowane są na światowych targach, a świeżość pomysłów i świetne krawiectwo przyciągają coraz większą liczbę klientów. Wspieranie młodych kreatorów stawiających dopiero pierwsze kroki w świecie mody, nie tylko daje im możliwości rozwoju i energię do działania, ale przede wszystkim pozwala nam znaleźć wyjątkowe ubrania w atrakcyjnych cenach. Gdzie ich szukać?

Po pierwsze - w sieci. Internet stworzył ogromne możliwości dla młodych projektantów nie tylko w zakresie prezentowania produktów, lecz także ich sprzedaży. Takie sklepy internetowe jak shwrm.pl, mostrami.pl, polscyprojektanci.com czy conceptshop.pl specjalizują się w oferowaniu wysokiej jakości odzieży z pracowni polskich kreatorów. Znajdziemy w nich nie tylko kolekcje topowych twórców takich jak Eva Minge, Paprocki&Brzozowski (polscyprojektanci.com), Łukasz Jemioł, Joanna Klimas czy Ania Kuczyńska (mostrami.pl), lecz także setki inspirujących projektów modowej młodzieży. Warto przy tym pamiętać, że dzięki możliwości dokonywania zwrotów ograniczamy ryzyko nietrafnego zakupu, a wiele z internetowych butików oferuje także darmową dostawę na cały asortyment, zakupy od określonej kwoty lub wybrane kolekcje.

Ci, którzy nie lubią robić zakupów przez Internet wybrać się mogą do jednego z butików oferujących produkty polskiego designu. W Warszawie przy ulicy Brackiej 23 znajdziemy połączenie butiku z showroomem o wymownej nazwie Młodzi Polscy Projektanci, w Szczecinie przy Małkowskiego sklep Made in Poland, a w Katowicach na Mariackiej - Furia Clothing. Takich miejsc skupiających niezależnych, polskich projektantów ubrań, akcesoriów i biżuterii powstaje coraz więcej. Poszukaj ich w swojej okolicy!

Dobrym pomysłem na znalezienie oryginalnych strojów jest także odwiedzenie targów. Podczas jednej wizyty możemy poznać wiele wschodzących marek początkujących designerów, a często również kupić odzież i dodatki stworzone w atelier młodych projektantów. W Warszawie warto odwiedzić targi HUSH Warsaw, w Poznaniu odbywające się cyklicznie targi streetwearowe We love streetwear, a we Wrocławiu - Wrocław Fashion Meeting. Pamiętajcie przy tym, że w kalendarzu imprez z udziałem polskich projektantów ciągle pojawiają się nowe wydarzenia. Polecamy mieć także oczy szeroko otwarte podczas wizyt w pobliskich galeriach handlowych. Odzież młodych adeptów mody prezentowana jest tam często w ramach okazjonalnych wydarzeń lub na sezonowych stoiskach, tzw. pop-up store.

Przeczytaj również:

Wiosenne trendy - jak dobrać ubrania do sylwetki?
Mimo że wokół widzimy oblodzone chodniki i wciąż nakładamy na siebie obszerne kurtki...

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie