Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Odzież skórzana - prawdziwa i sztuczna skóra

odziez-skorzana-prawdziwa-i-sztuczna-skora
0
Na jesieni wyciągamy z szaf skórzane ubrania, a skóra wciąż jest modna. Popularna przez dekady występuje w wielu kolorach i obecna jest w wielu stylach.

Skóra nie zawsze była modna. Od późnych lat osiemdziesiątych skórzane stroje kojarzono z członkami gangów motocyklowych, ale na szczęście negatywne stereotypy już dawno odeszły w niepamięć. Zamszowe marynarki czy spódnice znajdują się już nie tylko w szafach ekstrawagantek czy gwiazd rocka, ale noszone są na co dzień. Skóra jest elegancka i dobrze wygląda, jednak zanim włożysz wąskie skórzane rurki, zapoznaj się z kilkoma wskazówkami!

Po pierwsze, jeśli to możliwe nie noś sztucznej skóry. Rozmywa wizerunek i nie daje pożądanego efektu. Sztuczna skóra nie nadaje się do długiego noszenia, więc nasz ulubiony ciuch szybko się zniszczy. Nie każdy potrafi odróżnić skórę prawdziwą od sztucznej, chociaż nie jest to takie trudne. Wiele sklepów utrzymuje, że ich sztuczne produkty to prawdziwa skóra, więc przed zakupem warto się lepiej się przyjrzeć skórzanemu ubraniu i nie wierzyć bezkrytycznie napisom na metce.

Jeśli materiał jest zbyt błyszczący, a struktura zbyt równa, to może nie być prawdziwa skóra, ponieważ skóra zwierzęca ma pory. Należy sprawdzić szwy i potrzeć materiał by sprawdzić jego zapach. Naturalnego zapachu skóry nie zamaskuje nawet farbowanie, więc aby nosić wysokiej jakości ubrania kupuj z wiarygodnych źródeł! Większość ubrań wykonana jest z garbowanej świńskiej skóry, nie tylko dlatego, że jest tania, ale również łatwa w obróbce. W sklepach dostępne są również ubiory ze skóry koźlej czy bydlęcej.

Wiele osób uważa, że skóra pasuje bardziej mężczyznom, ale to nieprawda. Dobrze dobrane skórzane ubranie może podkreślić kobiecą sylwetkę i emanować elegancją. Musimy jedynie uważać, żeby nie przesadzić. Nigdy nie ubieraj się w skórę od stóp do głów. Wybierz jedną skórzaną rzecz, która będzie dominować w stroju i ostrożnie dobieraj dodatki. Odpowiednio pielęgnując skórę możemy się cieszyć fantastycznymi ubraniami przez wiele lat.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie