Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Moda na jesień 2019 – nie zawsze trzeba kupować nowe ubrania

Moda na jesień 2019 – nie zawsze trzeba kupować nowe ubrania

0
Najnowszym trendem w modzie, podyktowanym rosnącą świadomością ekologiczną, jest odchodzenie od kupowania dużej ilości nowych ubrań, które często są złej jakości. Tej jesieni warto zastanowić się nad sensem wydawania pieniędzy na nowe ubrania, które za kilka miesięcy wyjdą już z mody. Warto spróbować second handów – to doskonały sposób, by oszczędzić pieniądze, nie przyczyniać się do zmian klimatycznych, a także zadbać o środowisko naturalne. Dzięki zakupom w second handach dbasz o środowisko, nie przyczyniasz się do zużywania litrów wody potrzebnych do produkcji tekstyliów, nie przykładasz ręki do powstawania ton śmieci. Warto przemyśleć sens kupowania wciąż nowych ciuchów, które będą potem zalegać w szafach.
Czym kierować się przy wyborze ubrań z second handu? Oczywiście liczy się nasz styl i gust, ale przede wszystkim warto postawić na klasykę – na ubrania znanych firm, które będą nam służyć wiele lat, a nie tylko jeden sezon. W second handach można trafić na prawdziwe perełki! Szukajmy ubrań markowych, zrobionych z trwałych materiałów, ubrań klasycznych, w kolorach i fasonach, które nie wyjdą nigdy z mody. Postawmy na kolor biały, nieśmiertelną czerń, granat, ale także na szarości. Wystarczy odrobina cierpliwości i samozaparcia, a na pewno znajdziemy kaszmirowy sweter znanej marki, porządny wełniany płaszcz czy też prawie nienoszone jeansy. Ubrania z drugiej ręki mogą być modne i wygodne, mogą stanowić podstawę świetnych stylizacji. W second handach można zaopatrzyć się również w szykowne dodatki, skórzane paski, torebki, jedwabne chusty czy też buty.
Dzięki zakupom w second handach na pewno nie będziemy wyglądać jak koleżanki, które wydają majątek w sieciówkach. Zwróćmy uwagę na oryginalność, dajmy się ponieść fantazji. Nauczmy się rozpoznawać materiał po dotyku, stawiajmy na naturalne materiały. Kupowanie w second handach to również świetna zabawa. Obudź w sobie duszę myśliwego – nic nie daje większej satysfakcji niż markowe ubranie lub dodatek, który kupiliśmy za grosze, a będą nam służyć przez wiele lat.
0
10.00
Kup dowolne perełki zapachowe Lenor 210g i odbierz 10 zł

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie