Wiosenne kolory

Wiosenne kolory

Wiosna stwarza możliwość zaprezentowania swoich wdzięków w bardziej kolorowym wydaniu. Możesz nosić ubrania w jasnych, pastelowych kolorach lub dowolnie je ze sobą łączyć, ponieważ moda nie stwarza żadnych ograniczeń w łączeniu barw – ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia oraz sposób pielęgnacji ubrań.


spring colors image

Kolory zawsze są na topie. Jeżeli chce podążać za aktualnymi trendami w modzie, koniecznie zakup dodatki, które będę współgrały z tym co jest trendy w danym sezonie. Zawsze wybieraj swoje ulubione kreacje i starannie o nie dbaj. Niezależnie od sezonu, zawsze warto nosić ulubione kolory, które podkreślają osobowość oraz nastrój. Dlatego też powinnaś znać znaczenie kolorów. Każdy z nich niesie przesłanie, które inni będą mogli odczytać. Upewnij się, że znasz mowę kolorów – unikaj tych, które sprawią, że nie będziesz czuła się swobodnie, a sięgaj po te, dzięki którym wszystkich olśnisz. Nieważne, jaki wybierzesz kolor, bardzo ważny jest jego odcień. Jak to zrobić? Po prostu dbaj o to, aby kolory nie wyblakły, a one podkreślą walory Twojej urody. Poznaj nasz sposób, jak zrobić to najskuteczniej.

 • Przed włożeniem ubrań do pralki zapoznaj się z informacjami dotyczącymi sposobu prania zawartymi na metce.
 • Zanim wypierzesz kolorowe ubrania, najpierw podziel je kolorystycznie. Osobno pierz ubrania w ciemnych oraz jasnych kolorach.
 • Ubrania w jasnych kolorach, takich jak fioletowe, czerwone, pomarańczowe czy żółte możesz prać razem. Ta sama reguła dotyczy odzieży w jasnoniebieskim i jasnozielonym kolorze. Jeżeli masz ubrania, których nie możesz wyprać z innymi, rozważ pranie ręczne.
 • Przed praniem nalej na plamy na ubraniach niewielką ilość odplamiacza. Siła, z jaką odplamiacz Ariel usuwa plamy może zdziałać cuda.
 • Nowe ubrania przed praniem przewróć na drugą stronę. Nie wkładaj zbyt wielu rzeczy do pralki i pierz je wybierając możliwie najdelikatniejsze programy prania. Program do prania delikatnych ubrań lub średnio długi cykl będzie wystarczający, zwłaszcza jeśli używasz środków do prania z serii Ariel.
 • Nowe ubrania pierz w niskich temperaturach przy użyciu środków do prania z serii Ariel.
 • Po praniu niezwłocznie wyjmij kolorowe ubrania z pralki. Pozostawienie ich tam na dłużej może spowodować, że ubrania wzajemnie się zafarbują.
 • Rozwieś i wysusz ubrania. Unikaj suszenia ubrań w suszarce, ponieważ wówczas kolory szybciej blakną, a plamy których nie wywabiłaś możesz niechcący utrwalić.
Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(253)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

O każdej porze roku możesz wypróbować Ariel Color & Style, który pomaga usuwać nawet najbardziej uporczywe plamy i zachować żywe kolory na dłużej, dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się wyrazistymi kolorami. Przecież Twoja osobowość zasługuje na najbardziej kolorową oprawę.

Sposób na udane pranie

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Różnorodność tych wszystkich barw sprawia, że ludzie się częściej uśmiechają:) a dzięki temu świat staje się piękniejszy !

 • Zgłoś
Ajunia

Ajunia

Zgłoszone

Wiosna to najpiękniejsza pora roku!!! Wszystko się zmienia z dnia na dzień ,to jest piękne.Krajobraz nabiera różnorodnych barw.

 • Zgłoś

uwielbiam wiosenną paletę barw !

 • Zgłoś

Juz dosc mam tych czarnych i szarych kolorow. Wiosna to zawsze jest czas na zmiany.

 • Zgłoś

czas najwyższy na kolory, chociaz za oknem pada snieg to wiosna już jest

 • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha