Twój niepowtarzalny styl

Twój niepowtarzalny styl

Puść wodze wyobraźni i załóż swoje ulubione ubrania, które sprawdzą się zawsze i w każdej sytuacji.


Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się stanąć przed swoją szafą, wybrać kilka ubrań i natychmiast odłożyć je z powrotem w obawie, że to co wybrałaś/-eś nie sprawdzi się danego dnia?

Masz zaplanowany obiad w pobliskiej restauracji, a co jeżeli przypadkowo coś rozlejesz – lepiej nie zakładaj białej koszuli.

Obiecałaś/-eś, że dzisiaj po południu odbierzesz wnuki ze szkoły. Co się stanie jeżeli znów będą chciały wspólnie z Tobą malować? Lepiej nie zakładaj dzisiaj swojego ulubionego, kremowego swetra.

Ostatnie badania dowodzą, że 93% z nas czuje się pewniej, kiedy nosi swoje ulubione ubrania, ale aż 73% z nas boi się je nosić w obawie przed poplamieniem.* Dlaczego wyimaginowane plamy mają powstrzymywać nas przed noszeniem ulubionych ubrań, w których dobrze się czujemy?Wszyscy tego kiedyś doświadczyliśmy! Nieustannie dręczą nas wątpliwości.

Zamiast tylko nosić ubrania, wolimy iść na skróty sięgając po te części naszej garderoby, dzięki którym stworzymy idealne stylizacje, które łatwo się piorą i możemy założyć je niezależnie od tego co może się z nimi stać.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(253)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Mając na uwadze, że plama może przydarzyć się każdemu, nowy Ariel został stworzony z myślą o skutecznym usuwaniu najróżniejszych plam. Ponieważ Ariel skutecznie pomaga usuwać plamy, jednocześnie chroniąc tkaniny i zapewniając im zapach świeżości, śmiało możesz odważyć się i założyć swoje ulubione ubrania, nie obawiając się o tego, co może się z nimi stać.Co stanie się, gdy porzucimy nasze obawy, wyjmiemy piękne ubrania z szafy i już zawsze będziemy nosić, to co najbardziej lubimy?Co dany styl mówi o Tobie?

Disclaimer

** Informacje dotyczące konsumentów zostały zgromadzone dzięki badaniu przeprowadzonemu on-line na reprezentatywnej próbie 1023 dorosłych osób w Wielkiej Brytanii, Rosji, Afryce Południowej, na Filipinach oraz w Egipcie. Badanie zostało zlecone przez dział P&G Fabric Care dla marki Ariel, a przeprowadzone przez Ketchum Global Research & Analytics razem z Norstat w okresie od 1-18 maja 2015. Granica błędu wynosi 3% w ujęciu globalnym oraz +/-7% w ujęciu lokalnym.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Możecie skompletować piękną garderobę, wybrać idealne ubrania dla siebie i dopasować do swojego stylu dzięki naszej apce https://mzakupy.com <3 Mamy bazę promocji z mnóstwa sklepów, więc łatwo znaleźć coś fajnego dla siebie :D

  • Zgłoś