Romans w męskim wydaniu

Romans w męskim wydaniu

Nie powiedziałabym, że mój mąż to romantyk. Właściwie powiedzieć o nim, że nie jest romantyczny to za mało.


Naprawdę nie znosi wchodzić w emocjonalne dyskusje – nawet jeśli dotyczą jego własnego stanu ducha – nie cierpi wszelkich filmów, w których ludzie rozwodzą się o uczuciach dłużej niż przez minutę i bzikuje przy obowiązkowych uroczystościach i okazjach rodzinnych. Cóż – stuprocentowy facet, nie ma o czym mówić.

Walentynki nie kojarzą mi się z różowymi prezentami, sielanką i miłosnymi wyznaniami – raczej obserwujemy uważnie pogodę, bo jeśli tylko pozwoli, wybierzemy się wspólnie na długi spacer. Podczas gdy moje przyjaciółki opowiadają mi ze szczegółami o prezentach, jakie dostają co roku, moje Walentynki zawsze zależą od pogody.

Dzisiaj… niespodziewanie przyszła paczka. Bez adresu, bez nadawcy – po prostu mała paczuszka na progu w blasku popołudniowego słońca. Rozpakowując przesyłkę czułam w sercu rosnące z każdą chwilą podekscytowanie. Poważnie? To dla mnie? Na Walentynki? To jakieś nieporozumienie, znając moje szczęście….

W pudełku znalazłam jeden z moich starych swetrów i wpatrywałam się w niego z całkowitym niedowierzaniem. Potem powoli zaczęły do mnie docierać dawno zapomniane szczegóły i wspomnienia.

Gdy urodził się nasz syn, nosiłam ten sweter non-stop. Był luźny i wygodny nawet podczas opieki nad dzieckiem. Nagle dotarło do mnie. To ten sam sweter, w którym byłam dziesięć lat temu – tego dnia, gdy śpieszyliśmy się bardzo, żeby zdążyć do szpitala, ponieważ mój mąż (jest weterynarzem) powiedział, że ma doświadczenie w rozpoznawaniu oznak rozwiązania. A przynajmniej podobieństw…

Kapsułki Ariel 3in1 PODS Alpine
Ariel 3in1 PODS
(3131)

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask.

Odkryj teraz!

Zgodnie z regułami życia (szczęśliwie nie według podręcznika weterynarii) Soma urodziła się w terminie, a sweter wylądował na dnie szafy, gdzie w zapomnieniu przeleżał w spokoju, czekając latami na swoją wielką chwilę. Ale co on tu teraz robi? Czy to mąż mi go przysłał? Czy to jakiś znak? I czy przysłał go specjalnie z okazji Walentynek? Niewiarygodne! Cóż za romantyzm!

Przygotowałam mu kolację przy świecach i ugotowałam jego ulubioną cielęcinę. A potem zadzwoniłam do wszystkich moich koleżanek, bo naturalnie chciałam się pochwalić. A przynajmniej tak mi się wydawało…

Jak się okazało, mój mąż nie miał bladego pojęcia, że są Walentynki. Ten drobny fakt umknął jego uwadze. Nie szkodzi, i tak było warto

Przed tym wydarzeniem myślałam, że radzenie sobie z kolorowymi rzeczami dzięki płynowi do prania Ariel Color & Style to najzwyklejsza umiejętność każdej żony. Jednak nie pomyślałabym wcześniej, że moja wiedza o tym, jak postępować z kolorowymi ubraniami pomoże odzyskać coś więcej niż tylko zwykłą czystość kolorowych rzeczy dzień po dniu.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora