Przekształć zwykłe ubranie w kreację pachnącą świeżością przez cały dzień!

Przekształć zwykłe ubranie w kreację pachnącą świeżością przez cały dzień!

Kobiety żyją w ciągłym biegu, łącząc życie osobiste i zawodowe, praktycznie nigdy nie mają wolnej chwili.


Jak pokazują ostatnie badania przeprowadzone na zlecenie instytutu Lenora, oczekujemy, aby nasze ubrania dotrzymywały nam kroku w codziennej gonitwie!

Prawie cztery na pięć spośród badanych kobiet oczekuje, że ich ubrania pozostaną świeże pomiędzy jednym a drugim spotkaniem lub nawet aż do wieczornego spotkania ze znajomymi, ponieważ po prostu nie mają czasu się przebrać.

Jednak około 60% spośród badanych kobiet traci poczucie pewności siebie wraz z utratą świeżości ubrań, co potwierdza fakt, że ubrania nie dotrzymują nam kroku podczas codziennych zajęć!

W rezultacie, brak uczucia świeżości zaobserwowany u 39% badanych kobiet stanowi przyczynę odrzucenia zaproszenia na spotkanie.

Dziewczyny, przyłączcie się do naszej rewolucji!
Nadszedł czas na zmianę ubrań na takie, w których poczujemy się świeżo przez cały dzień, a nie tylko przez jego część. Technologia FRESHLOCK to nasza nowa generacja perfumowanych mikrokapsułek (PMC), które nadają ubraniom długotrwałą świeżość, utrzymującą się nawet do 12 godzin. Dzięki temu poranne uczucie świeżości może Ci towarzyszyć przez cały dzień.

Przedstawiamy nasze pomysły na udaną stylizację:

  • Ożyw swój wizerunek dzięki jasnym dodatkom. Kolorowa apaszka, szykowny pasek lub duża kopertówka pomoże Ci w szybki sposób zmienić wygląd z codziennego na bardziej elegancki.
  • Zamień codzienne buty na oszałamiające szpilki, dzięki którym noc będzie Twoja. Nawet błaha z pozoru zmiana wysokości obcasa może wpłynąć na to, jak prezentuje się sylwetka i jak czujesz się w danej kreacji.
  • W szybkiej transformacji stylu pomoże Ci również biżuteria. Okazałych rozmiarów naszyjnik lub bransoletka czy duży pierścionek zmienią oficjalny styl w taki, który świetnie pasuje na wieczorne wyjście z przyjaciółmi.
Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
(210)

Lenor Floral Romance przywołuje ponadczasowe uczucie zakochania się dzięki bardzo subtelnemu i przyjemnemu kwiatowemu zapachowi, który nie jest jednak ani przesłodzony, ani przytłaczający.

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej