Odzież skórzana

Odzież skórzana - prawdziwa i sztuczna skóra

Na jesieni wyciągamy z szaf skórzane ubrania, a skóra wciąż jest modna. Popularna przez dekady występuje w wielu kolorach i obecna jest w wielu stylach.


Skóra nie zawsze była modna. Od późnych lat osiemdziesiątych skórzane stroje kojarzono z członkami gangów motocyklowych, ale na szczęście negatywne stereotypy już dawno odeszły w niepamięć. Zamszowe marynarki czy spódnice znajdują się już nie tylko w szafach ekstrawagantek czy gwiazd rocka, ale noszone są na co dzień. Skóra jest elegancka i dobrze wygląda, jednak zanim włożysz wąskie skórzane rurki, zapoznaj się z kilkoma wskazówkami!

Po pierwsze, jeśli to możliwe nie noś sztucznej skóry. Rozmywa wizerunek i nie daje pożądanego efektu. Sztuczna skóra nie nadaje się do długiego noszenia, więc nasz ulubiony ciuch szybko się zniszczy. Nie każdy potrafi odróżnić skórę prawdziwą od sztucznej, chociaż nie jest to takie trudne. Wiele sklepów utrzymuje, że ich sztuczne produkty to prawdziwa skóra, więc przed zakupem warto się lepiej się przyjrzeć skórzanemu ubraniu i nie wierzyć bezkrytycznie napisom na metce.

Jeśli materiał jest zbyt błyszczący, a struktura zbyt równa, to może nie być prawdziwa skóra, ponieważ skóra zwierzęca ma pory. Należy sprawdzić szwy i potrzeć materiał by sprawdzić jego zapach. Naturalnego zapachu skóry nie zamaskuje nawet farbowanie, więc aby nosić wysokiej jakości ubrania kupuj z wiarygodnych źródeł! Większość ubrań wykonana jest z garbowanej świńskiej skóry, nie tylko dlatego, że jest tania, ale również łatwa w obróbce. W sklepach dostępne są również ubiory ze skóry koźlej czy bydlęcej.

Wiele osób uważa, że skóra pasuje bardziej mężczyznom, ale to nieprawda. Dobrze dobrane skórzane ubranie może podkreślić kobiecą sylwetkę i emanować elegancją. Musimy jedynie uważać, żeby nie przesadzić. Nigdy nie ubieraj się w skórę od stóp do głów. Wybierz jedną skórzaną rzecz, która będzie dominować w stroju i ostrożnie dobieraj dodatki. Odpowiednio pielęgnując skórę możemy się cieszyć fantastycznymi ubraniami przez wiele lat.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Niestety nic nie zastąpi skóry naturalnej. To tak jakbyśmy chcieli naszą skórę zastąpić jakimś substytutem. Natura to natura....Pytanie do zwolenników skór eko-czy aby na pewno produkcja eko skóry jest taka ekologiczna?

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867